Reklama
placeholder
News

Fagata chce WYJŚĆ ZA MĄŻ? Postawiła swojemu chłopakowi warunek

Fagata chce WYJŚĆ ZA MĄŻ? Postawiła swojemu chłopakowi warunek

fot. instagram.com/ fagataaa/ fot. instagram.com/ piotr_lizakowski/

Reklama
Reklama
placeholder

Fagata namawia swojego chłopaka do ślubu. Obiecała, że gdy otrzyma pierścionek zaręczynowy, zrezygnuje z pewnej wzbudzającej kontrowersje aktywności. Czy jej propozycja jest wystarczająco przekonująca? Piotr Lizakowski odpowiedział.

Fagata w CIĄŻY wije się w nowym teledysku. Rapuje o swoich 'dwóch osobowościach' >> 

Fagata próbuje przekonać swojego chłopaka do ślubu. Skutecznie?

Partner Fagaty, Piotr "Lizak" Lizakowski, gościł niedawno w Szalonym Podcaście. Wyznał w rozmowie, że Fagata przestanie publikować swoje intymne zdjęcia w sieci, jeśli ten się jej oświadczy. Nazwał ten "deal" szantażem i poinformował, że nie zamierza przystać na propozycję influencerki, mimo tego że bardzo przeszkadza mu jej aktywność w sieci w tej kategorii.

To jest szantaż z drugiej strony. Dlatego tego nie zrobię, bo to jest manipulacja.

Piotr Lizakowski podkreślił, że mimo niezgodności pary w tym temacie w rzeczywistości Fagata jest kobietą bardzo opiekuńczą i lojalną. Przyznał, że ogrom miłości, jakim otacza go partnerka, sprawia, że czasem zastanawia się sam, czym sobie na nią zasłużył. Być może najnowszy singiel Fagaty o tytule Osobowości Dwie, w którym rapuje o posiadaniu piątki dzieci, wcale nie był parodią, a manifestacją? Z opowieści Lizakowskiego można wywnioskować, że tworzą zgraną i szczęśliwą parę.

Przypominamy, że już wkrótce Piotr "Lizak" Lizakowski zmierzy się z Przemysławem “Sequento” Skulskim w oktagonie w ramach gali Clout MMA 4. Walka odbędzie się 9 marca 2024 roku na Atlas Arenie w Łodzi.

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama