Reklama
placeholder
News

Fagata ROZSTAŁA SIĘ z partnerem. Piotr 'Lizak' Lizakowski zabrał głos

Fagata ROZSTAŁA SIĘ z partnerem. Piotr 'Lizak' Lizakowski zabrał głos

fot. Instagram: @fagataaa / @piotr_lizakowski

Reklama
Reklama
placeholder

Internauci niedawno zaczęli domyślać się, że Fagata i Piotr ''Lizak'' Lizakowski nie są już razem. Para przestała pojawiać się razem w mediach społecznościowych, a Fagata niedawo opublikowała na swoim profilu na Instagramie wymowne zdjęcie, na którym była cała we łzach. ''Lizak'' niedawno potwierdził to na swoim kanale nadawczym na Instagramie. Wspomniał też, czy w jego związku doszło do zdrady. 

Jeszcze kilka miesięcy temu nic nie wskazywało na to, że Fagata planuje rozstać się ze swoim partnerem. Przypominamy, że influencerka jeszcze pod koniec kwietnia 2024 roku wspomniała w wywiadzie dla Pudelka, że poważnie myśli o dziecku. Poza tym Piotr ''Lizak'' Lizakowski pojawił się u jej boku w klipie do piosenki Osobowości Dwie. Fagata wystąpiła w nim ze sztucznym ciążowym brzuchem, a w tekście piosenki wspomniała o swoim partnerze i wyznała:

Chciałabym mieć z nim dziecko. Albo od razu pięć.

Wszystko wskazuje na to, że związek Fagaty i jej partnera to już przeszłość. Co Piotr ''Lizak'' Lizakowski powiedział na ten temat?

Fagata w CIĄŻY wije się w nowym teledysku. Rapuje o swoich 'dwóch osobowościach' >>

Piotr ''Lizak'' Lizakowski potwierdził rozstanie z Fagatą

Były partner Fagaty najwyraźniej miał dość ciągłych plotek na temat ich rozstania. Piotr ''Lizak'' Lizakowski 13 czerwca 2024 roku wysłał na swój kanał nadawczy wiadomość, w której stwierdził, że '' to już poszło za daleko''. To właśnie dlatego postanowił wyjawić prawdę na temat swojego rozstania z Fagatą oraz tego, czy ich związek rozpadł się przez zdradę. Oto co napisał:

Słuchajcie, trzeba wam coś wyjaśnić, bo to już poszło za daleko. Nie jesteśmy razem, ale nikt nikogo nie zdradził, nie ma między nami złości, mamy normalne relacje jak dorośli ludzie i to jest tyle w temacie. 

Rozwód Jennifer Lopez i Bena Affleck to tylko 'strategia'? Drugie dno nowej dramy gwiazd >>

Fagata nie skomentowała jeszcze rozstania.

fot. Instagram: @piotr_lizakowski

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama