News

Koronawirus: Fame MMA 6 się odbędzie. Co z udziałem publiczności?

Koronawirus: Fame MMA 6 się odbędzie. Co z udziałem publiczności?

Fot. Instagram.com/zusjeteam

Z powodu koronawirusa imprezy masowe w Polsce zostały odwołane. Prawdopodobnie Fame MMA 6 odbędzie się jednak zgodnie z planem. Co z udziałem publiczności na gali?

Koronawirus: imprezy w Polsce zostają odwołane! Oficjalny komunikat >> 

Imprezy masowe w Polsce odwołane przez koronawirusa

We wtorek 10 marca 2020 roku, na konferencji prasowej po posiedzeniu rządowego zespołu zarządzania kryzysowego, premier Mateusz Morawiecki poinformował o odwołaniu wszystkich masowych imprez w kraju. Decyzja została podjęta z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa w Polsce. Do tej pory potwierdzono u nas 27 przypadków zarażenia wirusem SARS-CoV-2, który wywołuje chorobę COVID-19.

W środę 11 marca rząd podjął decyzję o zawieszeniu zajęć w szkołach, przedszkolach oraz szkołach wyższych. Zamknięto również placówki kulturalne takie jak kina, muzea i teatry.

Podaje się, że na całym świecie zakażonych koronawirusem było ponad 119 tysięcy osób. 4293 chorych zmarło, a 65 779 zostało wyleczonych.

Fame MMA 6: Linkimaster i Luxuria Astaroth walką wieczoru! [DATA, MIEJSCE, BILETY] >> 

Fame MMA 6: co z udziałem publiczności?

Według planu Fame MMA 6 miało odbyć się 28 marca 2020 roku w Hali Sportowej Częstochowa. W czasie gali widzowie mieli zobaczyć osiem walk, m.in. Zusje i Marty Linkiewicz. Aby obejrzeć imprezę na żywo, za bilety należało zapłacić 70-900 złotych.

We wtorek w mediach społecznościowych Fame MMA pojawił się komunikat na temat organizacji gali. Prawdopodobnie wydarzenie odbędzie się zgodnie z planem 28 marca, jednak bez udziału publiczności. Wszyscy, którzy kupili bilety na imprezę, otrzymają zwrot pieniędzy.

W związku z dzisiejszym wystąpieniem Premiera Morawieckiego i idącą za tym decyzją wojewody śląskiego będziemy zmuszeni do zmiany formatu gali FAME MMA 6. Prawdopodobnie event odbędzie się, tak jak planowano - 28 marca, jednak bez udziału publiczności. Potrzebujemy kilku dni, by ustalić szczegóły z wojewodą śląskim i przekazać Wam dalsze informacje. Pragniemy poinformować wszystkie osoby, które zakupiły bilety na galę, że Federacja FAME MMA dokona zwrotu pieniędzy. Każdy, kto zakupił bilet, otrzyma oficjalne potwierdzenie na maila, a zwrot środków nastąpi do 14 dni od momentu wysłania potwierdzenia – czytamy.

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

już niedługo walka dziewczyn #teamzusje #zusje #famemmatv #famemma #famemma6 @zusjeofficial

Post udostępniony przez 🙋🏻‍♀️ (@zusjeteam)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.