News

Fame MMA 8: Marcin Dubiel vs Kacper Blonsky walką wieczoru!

Fame MMA 8: Marcin Dubiel vs Kacper Blonsky walką wieczoru!

Fot. Instagram.com/marcindubiel/kacperblonsky

Od jakiegoś czasu wiadomo, że Marcin Dubiel i Kacper Blonsky zawalczą w Fame MMA 8. Youtuberzy zmierzą się w walce wieczoru!

Fame MMA 8: karta walk. Kto z kim walczy? >> 

Fame MMA 8 – data

Niedługo zobaczymy kolejną edycję Fame MMA. Widzowie już po raz ósmy będą mogli oglądać walki gwiazd w oktagonie. Fame MMA 8 odbędzie się 21 listopada 2020 roku o godzinie 20.00.

Fame MMA 8 – karta walk. Kto wystąpi?

Na Fame MMA 8 zobaczymy aż dziesięć pojedynków. W walce wieczoru zmierzą się Kacper Blonsky i Marcin Dubiel, którzy brali udział w Projekcie X. Youtuberzy debiutują w Fame MMA.

Oprócz Kacpra Blonsky’ego i Marcina Dubiela na gali zobaczymy: Marcina „El Testosteron” Najmana i Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego, Michała „Sobotę” Sobolewskiego i Filipa „Filipka” Marcinka, Maksymiliana „Wiewióra” Wiewiórkę i Amadeusza „Ferrari” Roślika, Pawła „Tybori” Tyburskiego i Gabriela „Araba” Al-Suwi, Piotra „Szeli” Szeligę i Piotra „Bestię” Piechowiaka, Patryka "Mortalcio" Barana i Mariusza "Hejtera" Słońskiego, Dagmarę Szewczyk i Kamilę "Zusje" Smogulecką, Piotra Pająka i Alana „Alanika” Kwiecińskiego oraz Gamou Fall i Macieja "Szewcu" Szewczyka. 

Fame MMA 8 – stream online. Gdzie oglądać?

Podobnie jak poprzednie edycje, Fame MMA 8 będzie można zobaczyć w internecie. Stream online będzie dostępny na oficjalnej stronie wydarzenia. Żeby zobaczyć walki trzeba wykupić dostęp PPV, który kosztuje co najmniej 19,99 złotych.

Pamiętajcie, że Fame MMA 8 będzie można oglądać online tylko na oficjalnej stronie gali. Nie dajcie się oszukać i nie klikajcie w linki, które oferują Wam zobaczenie walk nieodpłatnie.

Komu kibicujecie? 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

eluwina

Post udostępniony przez Marcin Dubiel (@marcindubiel)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kiedy robisz selfie, a pies postanawia cię wylizać 🙃 (polecam przewinąć do ostatniego)

Post udostępniony przez Marcin Dubiel (@marcindubiel)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.