News

Felivers coverują Panic! At The Disco! Znacie ich?

Felivers coverują Panic! At The Disco! Znacie ich?

Fot. Instagram.com/felivers

Felivers nagrali cover hitu zespołu Panic! At The Disco! Trzeba przyznać, że chłopaki nieźle poradzili sobie z singlem High Hopes. Co myślicie o takiej wersji?

Selena Gomez zapowiada nowy album! Co o nim wiemy? >> 

Felivers – kto to

Felivers, to zespół do którego należą: Piotr Zborowski, Miłosz Fergiński, Wojciech Fortuna, Konrad Jażdżyk i Piotr Cody Dąbrowski. Chłopaki pochodzą z Sochaczewa i od 2016 roku wspólnie grają muzykę z pogranicza popu i rocka. Jak sami przyznali w jednym z wywiadów, ich największą inspiracją jest zespół The Vamps.

Na początku grupa nazywała się By The Way, ale z czasem przekształciła się w Felivers. Nazwa pochodzi od dwóch słów: „fellows” i „believers” i oznacza „facetów wierzących w sukces”.

Mimo całkiem krótkiej kariery, zespół już może pochwalić się sukcesami. Swój pierwszy koncert zagrali w warszawskim Hard Rock Caffee. Wydali też kilka singli (Nieskończony, Nasz Moment, Razem!), a nawet nagrali płytę! Jej premiera odbyła się w 2018 roku. Ostatnio wstęp Felivers mogliśmy zobaczyć na koncercie Artyści Przeciw Nienawiści, który w łódzkiej Atlas Arenie zorganizowała Doda.

Ich konto na Instagramie śledzi ponad 22 tysiące fanów, a kanał na YouTube – 15 tysięcy.

Eurowizja 2019: Islandia zostanie zdyskwalifikowana? >> 

Felivers – High Hopes cover

Felivers postanowili zaskoczyć fanów i nagrali cover piosenki High Hopes amerykańskiego zespołu Panic! At The Disco! Swoją wersję singla opublikowali 10 marca 2019 roku, a do tej pory odtworzono go ponad 8 tysięcy razy. Niezły wynik, jak na kilka dni.

Zakochana jestem

Zaskakujecie mnie coraz bardziej

Ajaja, cudownie to wyszło

Jesteście genialni! – pisali fani pod filmem. 

A co Wy myślicie o coverze Felivers? Wolicie ich wersję czy oryginał? 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 1
Aby dodać komentarz Zaloguj
  • Justyna
    Najgorsze wykonanie jakie słyszałam
    rok temu
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.