News

Fetty Wap – córka rapera nie żyje. Miała 4 lata

Fetty Wap – córka rapera nie żyje. Miała 4 lata

Fot. YouTube.com/People

Córka amerykańskiego rapera znanego jako Fetty Wap nie żyje. Dziewczynka miała tylko cztery lata.

Ogrodnik Ramon ze Zbuntowanego Anioła nie żyje. Gino Renni miał koronawirusa >>

Córka Fetty Wapa nie żyje

Fetty Wap stracił córkę. Druzgocącą informację o śmierci Lauren Maxwell przekazała na Instagramie jej mama. Na Instagramie pojawiło się poruszające wideo z dziewczynką.

To moja niesamowita, piękna, zabawna, kochająca, utalentowana, inteligentna i twarda księżniczka (…). Jeśli zobaczysz ten post (…) po prostu powiedz „kocham cię LAUREN”, podobno dusze mogą poczuć miłość. #rip – czytamy.

Przyczyna śmierci dziecka nie została ujawniona.

Przypuszcza się, że córka Fetty Wapa zmarła pod koniec czerwca. Niedawno 30-letni raper miał zadedykować jej występ na festiwalu Rolling Loud w Miami.

To kolejna tragedia w życiu Wapa. Jak podaje Onet, powołując się na serwis Complex, w październiku 2020 roku raper stracił młodszego brata, który został zastrzelony.

Influencerka spadła z wysokości. Telefon nagrał śmiertelny wypadek >>

Fetty Wap tak naprawdę nazywa się Willie Junior Maxwell II. Jego największym przebojem jest Trap Queen z 2014 roku. Utwór zajął 2. miejsce na liście Billboard Hot 100.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.