News

Filip Cembala – wiek, seriale, teatr, Joanna Kołaczkowska, zawód, piosenka, lowizm

Filip Cembala – wiek, seriale, teatr, Joanna Kołaczkowska, zawód, piosenka, lowizm

fot. YouTube.com/filip cembala

Kim jest Filip Cembala? Jak wygląda jego kariera? Ten wyjątkowy aktor zaraża życzliwością do nas samych i innych w około, a w jego filmikach często można spotkać Joannę Kołaczkową z kabaretu Hrabi. Sprawdźcie, co wiemy o "Filipku".

Kamila Nawarkiewicz – wiek, dzieci, partner, marki, ciuchy >>

Filip Cembala – wiek

Filip Cembala urodził się 31 lipca 1986 roku. W 2023 roku skończy 37 lat.

Filip Cembala – kto to jest?

Filip Cembala jest aktorem (także dubbingowym), wokalistą, trenerem wokalnym, twórcą cyfrowym, autorem tekstów, akTYwistą, przedstawia się jako „INCLUencer” (inclu – od inclusivity – poczucie przynależności).

Filip Cembala jest też twórcą hasztagu #lowizm. „Lowizm” stał się stylem życia, do którego zaprasza aktor.

„Lowizm” – co to?

„Lowizm” jest tłumaczony jako pełne życzliwości i wyrozumiałości podejście do siebie i siebie nawzajem.

Dawid Kwiatkowski – koncerty i campy w 2023. Co już wiadomo? >>

Filip Cembala – wykształcenie

Filip Cembala jest absolwentem Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej oraz Studium Wokalno-Aktorskiego im. Baduszkowej w Gdyni (2009). W 2023 roku ukończył szkołę Vocal Balance w Londynie.

Filip Cembala – wiersze

Filip Cembala jest autorem poezji. Jego teksty można znaleźć na profilu na Instagramie @slowosiemnabawi.

Filip Cembala – role

Aktora można było zobaczyć w serialach: Na Dobre i Na Złe, Na Sygnale, Czas Honoru, Plebania, Na Wspólnej oraz w spektaklu telewizyjnym Inka 1946.

Filip Cembala – teatr

Filip Cembala współpracuje z wieloma teatrami w Polsce, od 2011 roku jest związany z Teatrem Polskim w Szczecinie. Wystąpił w takich spektaklach jak m.in.: Bal Manekinów, Curikowie, Kogut w Rosole czy Zamek z Piasku, Magia Obłoków i Hotel Snów.

club2020 – kto tworzy, nazwiska, piosenki, koncerty >>

Zagrał Tony’ego Manero w Gorączce Sobotniej Nocy w Teatrze Muzycznym w Gdyni, „Che” w Evicie Teatru Muzycznego w Poznaniu, Angel w musicalu Rent (Opera na Zamku w Szczecinie), Benny’ego w In the Heights w Teatrze Adria w Koszalinie oraz Lonny’ego w spektaklu Rock of Ages.

Filip Cembala – Joanna Kołaczkowska

Filip Cembala i Joanna Kołaczkowska tworzą razem improwizowany serial Ciociu, Ciociu, Filipku, Filipku, który okazał się hitem. W prawdziwym życiu aktorka kabaretowa nie jest rodziną Filipa Cembali, ale odgrywanie tej relacji jest przewspaniałe :)

Filip Cembala – singiel, muzyka

W listopadzie 2022 roku Filip Cembala wydał swój pierwszy singiel – Lowizm – który zapowiada projekt muzyczny Tryptyk. W klipie wystąpili m.in. aktorka Adrianna Biedrzyńska oraz przypadkowi ludzi, którzy pochodzą w różnych stref społecznych - geje, niepełnosprawni, dzieci, emeryci, etc. 

Filip Cembala – Instagram

Filipa Cembalę na Instagramie znajdziecie na profilu @itsmefilipce.

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.