News

Kim jest Filip Zabielski z Fame czy Shame? [WIEK, INSTAGRAM]

Kim jest Filip Zabielski z Fame czy Shame? [WIEK, INSTAGRAM]

fot. youtube.com/Filip Zabielski

Kim jest Filip Zabielski, który dołączył do nowego projektu Fame czy Shame? Zebraliśmy dla Was wszystkie dostępne informacje o influencerze.

Program Fame czy Shame to nowy format telewizyjny, w którym 10 celebrytów młodego pokolenia przez osiem tygodni będzie mieszkać w specjalnej willi. Program ma charakter „live” i „on-line” - czytamy w komentarzu biura prasowego TVN Discovery Poland cytowanym przez portal wirtualnemedia.pl. W Fame czy Shame weźmie udział m.in. Filip Zabielski.

Premiera programu zaplanowana jest na 25 czerwca 2020 roku.

Tik Tok: te polskie konta biją rekordy popularności. Znacie je? >>

Filip Zabielski: kim jest, wiek, Instagram

Filip Zabielski urodził się 14 kwietnia 1996 roku w Warszawie. W internecie zdobył popularność dzięki swojej aktywności w aplikacji Tik Tok. Obserwuje go ponad 4,3 miliona użytkowników. Najczęściej umieszcza na nim filmiki o charakterze komediowym, które są inspirowane popularnymi trendami.

Zabielski jest twórcą słynnego Domu Tik Tokerów. Znany jest z organizowania różnych pranków.

Prowadzi również popularny kanał na YouTube. Pierwszy filmik, który pojawił się na tej platformie opowiada o półtorarocznej metamorfozie Filipa. Materiał obejrzano już prawie milion razy. Oprócz tego nagrywa challange, vlogi czy różne pranki.

Możecie obserwować Filipa Zabielskiego na Instagramie (@filipzabielski), Tik Toku (@filipzabielski) oraz subskrybować jego kanał na YouTube (Filip Zabielski).

Friz ofiarą fake newsów o własnej śmierci. Dotyczyły również Wersow >>

Będziecie kibicować Filipowi w nowym programie?

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Już Wam tłumaczę dlaczego zostałem sam w „Domu Tiktokerów” i co będzie ze mną oraz z domem dalej. 😄 Wspólnie w kilkanaście osób składaliśmy się na ten dom. W ostatnim czasie wszyscy zrezygnowali z mieszkania tutaj. Ja nie odszedłem z dwóch powodów. Po pierwsze bardzo mi się tu podoba i często korzystam z udogodnień takich jak basen czy sauna. Po drugie umowa na dom jest podpisana przeze mnie i ta umowa jest na czas określony więc nie mogę nagle stąd „uciec”. Wiadomo, że samemu płacić za tak wielki dom nie ma sensu więc obecnie jestem w trakcie czyszczenia domu na błysk po to aby można było pokazywać dom ewentualnym nowym osobom, które chciałyby ten dom wynająć. Właściecielka domu rozumie obecną sytuacje dlatego staramy się zrobić tak aby żadna ze stron nie była poszkodowana. Możliwe jest też to, że jeśli nikt chętny się nie znajdzie to już niedługo odbędzie się tutaj projekt wraz z Palyerem o którym Wam wcześniej wspominałem jednak wszystko pokrzyżował wirus. Jest to dla mnie bardzo stresujący okres i bardzo dużo się dzieje jak widać 😝 Staram się jednak myśleć pozytywnie 😄 Pozdrawiam wszystkich czytających i życzę Wam dużo uśmiechu na twarzy ❤️

Post udostępniony przez FILIP ZABIELSKI 🤪 (@filipzabielski)

 

 

@filipzabielski

No i co zaskoczeni? ☺️ Pamiętajcie aby nigdy się nie poddawać i ciężko pracować, wtedy sukces gwarantowany ❤️

♬ dźwięk oryginalny - filipzabielski

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj