News

6-letni syn Flo Ridy wypadł z 5. piętra. Nadal trwa walka o jego życie

6-letni syn Flo Ridy wypadł z 5. piętra. Nadal trwa walka o jego życie

fot. instagram.com/official_flo

6-letni Zohar Dillard, syn rapera Flo Rida, wypadł z okna na piątym piętrze budynku. Druzgocącą wiadomość artysta potwierdził na swoim profilu na Instagramie. Chłopczyk przeżył upadek i obecnie walczy o życie na oddziale intensywnej terapii. Tragiczne zdarzenie miało miejsce 4 marca 2023 roku, ale dopiero teraz Flo Rida wystosował do fanów wiadomość, w której podziękował za modlitwę i ogłosił, że jego syn cudem przeżył ten wypadek. Czeka go długa rehabilitacja, jego stan nadal jest ciężki. Zohar ma liczne złamania, zapadnięte płuca i uszkodzoną wątrobę.

Flo Rida – syn wypadł z okna

Zohar Dillard jest synem Flo Ridy i jego byłej partnerki, Alexis Adams. Mama chłopca wypowiedziała się dla Daily Mail, że o zdarzenie oskarża zarządcę apartamentowca – miał niedopilnować naprawy bądź wymiany wadliwych okien. Zamierza też pozwać m.in. właściciela budynku i producenta okien. Kwota odszkodowania ma zostać przeznaczona na powrót chłopca do zdrowia. 

WOŚP 2023: OSTATECZNA kwota. Ile zebrała fundacja? >>


 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.