News

Florence + The Machine: koncerty przełożone. Wokalistka złamała stopę

Florence + The Machine: koncerty przełożone. Wokalistka złamała stopę

fot. Wikimedia Commons/Justin Higuchi

Florence + The Machine odwołali koncerty. Florence Welch złamała stopę podczas występu w londyńskiej O2 Arena (18.11.2022).

Joanna Krupa pobita na ulicy, nikt nie zareagował. Modelka wyjaśniła, co się wydarzyło >>  

Jak podało BBC powołując się na relacje fana, Florence Welch dokończyła występ, ale „musiała ciągle schodzić ze sceny, żeby zobaczyć się z lekarzem, podczas gdy z podestu była zmywana krew”. Jakiś czas później wokalistka ogłosiła, że trasa Dance Fever po Wielkiej Brytanii nie odbędzie się według planowanego harmonogramu.

Florence Welch złamała stopę. Przekłada koncerty

Przykro mi to mówić, ale po prześwietleniu wyszło na to, że zeszłej nocy tańczyłam na złamanej stopie. Przekładanie koncertów nie jest w moim stylu, a już na pewno nie trasy koncertowej po Wielkiej Brytanii, ale bardzo cierpię, a jak wiedzą tancerze, taniec z kontuzją nie jest dobrym pomysłem. Powiedziano mi, żebym nie występowała, aby uniknąć kolejnych szkód – napisała artystka w mediach społecznościowych.

Harry Styles dostał w oko na koncercie. Jest wideo >> 

Florence Welch poprosiła o zachowanie biletów na przełożone koncerty i dodała, że ona oraz zespół dokładają starań, żeby odwołane koncerty odbyły się w 2023 roku. Fani mają otrzymać wiadomość o nowych terminach tak szybko, jak to będzie możliwe.

Jestem załamana, ponieważ trasa Dance Fever to moje ulubione show, jakie kiedykolwiek powstało. (…) Bardzo Was kocham i przepraszam wszystkich, którzy są zawiedzeni. Serce mnie boli. Nie mogę się doczekać, kiedy znów stanę na nogi (…) – napisała Florence Welch.

Fani życzą wokalistce szybkiego powrotu do zdrowia – przyłączamy się do tych życzeń. 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.