Reklama
placeholder
News

Friz wyda płytę! Współpracuje z popularnym raperem

Friz wyda płytę! Współpracuje z popularnym raperem

Fot. Instagram.com/frizoluszek

Reklama
Reklama
placeholder

Friz wyda płytę! Przy tworzeniu krążka youtuber i jego Ekipa współpracują z popularnym raperem. 

Friz będzie miał swój ROAST! Kiedy oglądać Roast Friza online? [DATA, STREAM] >> 

Friz i Ekipa – płyta

Jakiś czas temu Friz zapowiedział w jednym z filmów, że wspólnie z Ekipą wyda płytę. Album, który pojawi się być może za kilka miesięcy, miałby być promowany na koncertach i spotkaniach z fanami.

Niedawno Karol Wiśniewski opublikował na YouTube wideo, w którym nie tylko pokazuje świąteczne prezenty, które pod choinką znaleźli jego przyjaciele, lecz także ujawnia jak wygląda tworzenie piosenek na krążek. W filmie zobaczycie też Friza, który... gra na flecie! 

W nowym filmie pojawił się fragment, na którym Friz, Wersow i pozostali członkowie Ekipy pracują nad muzycznym materiałem. Przy nagraniu hitów na miarę kawałka Przejmujemy Jutuby pomaga im B.R.O, czyli Jakub Birecki.

Friz nauczy Cię jak zostać nr. 1 na YouTube! Poprowadzi kurs >>

B.R.O zadebiutował w 2008 roku. Cztery lata później podpisał kontrakt z wytwórnią Wielkie Joł, należącą do Tedego. Efektem tej współpracy był mixtape Zabójcza B.R.Oń, który powstał z DJ-em Tuniziano. Pod koniec 2012 roku B.R.O rozstał się z Wielkie Joł.

B.R.O ma na swoim koncie osiem albumów. High School (2013) i Nowy Rozdział (2017) zdobyły status złotej płyty. Ostatni krążek – Next Level 3 / DeLorean – miał premierę 20 listopada 2020 roku. Na krążku pojawił się m.in. singiel Zapamiętaj Mnie.

Czekacie na płytę Friza i Ekipy?

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama