Reklama
placeholder
News

Friz ma do fanów szczególną prośbę. Chodzi o festiwal Ekipy

Friz ma do fanów szczególną prośbę. Chodzi o festiwal Ekipy

fot. YouTube: Karol Friz Wiśniewski

Reklama
Reklama
placeholder

Friz, a właściwie Karol Wiśniewski to jeden z najpopularniejszych polskich twórców internetowych. Youtuber był założycielem Ekipy, czyli skupionej wokół niego grupy influencerów, która w latach 2020-2022 tworzyła wspólny projekt. Nagrywali filmiki na YouTubie, wydawali piosenki i wypuścili nawet swoje lody. Fani ich uwielbiali.

 Już 16 czerwca 2024 roku fani Ekipy będą mieli szansę zobaczyć ulubionych influencerów na żywo podczas wydarzenia, które odbędzie w Krakowie. Niedługo przed koncertem Friz zwrócił się do swoich obserwatorów z pewną prośbą. 

Ekipa zrobi własny festiwal! Kiedy się odbędzie i gdzie można kupić bilety? >>

Friz prosi fanów o wsparcie podczas Festiwalu Ekipy

Friz zorganizuje Festiwal Ekipy. W trakcie imprezy na przybyłą publiczność czekać będzie mnóstwo atrakcji m.in. stoisko z okolicznościowym merchem. Zostaną organizowane również spotkania meet & greet, podczas których będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z członkami Ekipy oraz GENZIE i dostać prezent niespodziankę.

Friz 12 czerwca 2024 roku za pośrednictwem InstaStory zwrócił się do osób, które wezmą udział w wydarzeniu. Narzeczony Wersow poprosił fanów, aby ci nie przynosili dla niego żadnych prezentów, tylko wsparli środkami higienicznymi oraz ubrankami pacjentów z oddziału intensywnej terapii noworodka szpitala dziecięcego w Krakowie. Friz podkreślił, że akcja jest dobrowolna dla każdego. On ma wszystko, dlatego chce pomóc innym.

Wersow już nie jest blondynką i pozbyła się sztucznych rzęs. Jak teraz wygląda? >>

Szczegóły akcji Friza znajdziecie poniżej:

fot. screen instagram.com/frizoluszek

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama