Reklama
placeholder
News

Friz krytykuje polskich influencerów. Co powiedział?

Friz krytykuje polskich influencerów. Co powiedział?

fot. Instagram / @frizoluszek

Reklama
Reklama
placeholder

Friz skrytykował polskich influencerów w mediach społecznościowych. Gwiazdor internetu jest przekonany, że znaczna część osób, która marzy o sławie w internecie, nie poradziłaby sobie z wyzwaniami z jego autorskiego programu. Co dokładnie powiedział?

Friz jako chłopiec. Pokazał zdjęcie z dzieciństwa >>

Friz krytykuje polskich influencerów

Friz, czyli Karol Wiśniewski, od lat cieszy się popularnością w internecie. O influencerze zrobiło się głośno po tym, jak wraz ze swoimi znajomymi zaangażował się w tworzenie Ekipy. Friz oraz inni znani influencerzy otworzyli między innymi sklep internetowy oraz wypuścili własne lody, napoje oraz pączki. Kanał Friza na YouTubie obecnie śledzi ponad 4,68 milionów subskrybentów. To właśnie na nim influencer prowadzi między innymi własny program, TWOJE 5 MINUT!, w którym wybija początkujących influencerów. 

Friz i Wersow kupili dom. Pokazali luksusową willę >>

W jednym z wpisów na swoim profilu na Twitterze Friz stwierdził, że gdyby zorganizował 2. edycję programu TWOJE 5 MINUT!, około 50% obecnych influencerów nie byłoby w stanie jej wygrać czy też dojść do jej finału: 

Poprzednią edycję programu TWOJE 5 MINUT! wygrała ekipa o nazwie GENZIE, która niedawno przekroczyła milion subskrybcji na YouTubie.  

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama