Reklama
placeholder
News

Friz i Tede w zapowiedzi nowego singla Sobla. Co razem wymyślą?

Friz i Tede w zapowiedzi nowego singla Sobla. Co razem wymyślą?

fot. instagram.com/frizoluszek/ fot. YouTube/Sobel/ fot. instagram.com/tedef/

Reklama
Reklama
placeholder

Sobel powraca z nowym numerem. Tajemnicza zapowiedź kolejnego dzieła muzycznego 22-latka pojawiła się w różnych formach na jego profilach w mediach społecznościowych. Przypomnijmy, że w 2023 roku Sobel decydował się głównie na występy gościnne w singlach innych artystów - takich jak np. Malik Montana. Fani liczą na prawdziwy powrót z przytupem.

Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączyli siły. Posłuchajcie utworu Pies i Suka >>

Sobel zapowiada singiel Sierra Papa. W zapowiedzi Friz i Tede

26 stycznia 2024 roku na instagramowym profilu artysty pojawiła się kolejna tajemnicza zapowiedź nowego singla w formie filmiku z przerywanym dźwiękiem dobiegającym z radia. Sobel od grudnia 2023 roku nieregularnie publikuje różnego rodzaju wideo i zdjęcia, a we wpisach przekazuje internautom szczątkowe informacje na temat nowego projektu. Czasem jest to jedynie termin, w którym ukaże się kolejna zagadkowa podpowiedź. Napięcie narasta, a wraz z nim pojawia się więcej szczegółów. Na razie wiadomo, że singiel nosi tytuł Sierra Papa, a na podstawie wymienionego powyżej filmiku z głosem z radia, internauci sądzą, że publikacja przypadnie na koniec lutego 2024 roku. 

Pewne wskazówki powodują - głos na nagraniu czy wspólne zdjęcie - że fani podejrzewają gościnny udział Friza oraz Tedego. Sobel udostępnił już link, który przekierowuje do możliwości dokonania tzw. pre-save'u singla - wkrótce piosenka pojawi się na Spotify, Tidalu i Apple Music.

Jak myślicie, co "kombinuje" Sobel?

 

 

\

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama