News

Friz i Wersow bawią się w Las Vegas. Pokazali filmiki

Friz i Wersow bawią się w Las Vegas. Pokazali filmiki

Fot. instagram.com/frizoluszek/wersow

Friz i Wersow ponownie bawią się w USA. Para youtuberów wybrała się na romantyczne wakacje po zakończeniu pracy nad wieloma projektami. Jak spędzają czas?

Friz o weekendowej imprezie ‘Byliśmy w drugim najlepszym klubie na świecie’

Na relacji Friza i Wersow można zobaczyć krótki urywek z kasyna oraz fragmenty z klubu, na których słychać głośną muzykę. Z samej imprezy nie ma zbyt wielu ujęć, jednak Karol zdradził więcej szczegółów następnego dnia. Powiedział, że wybrali się na jeden wieczór do Las Vegas, gdzie byli w drugim najlepszym klubie na świecie. Youtuber jest pod wrażeniem i przyznaje, że w Vegas są naprawdę dobre imprezy.

Friz w USA. Co robi reszta Ekipy?

Parę dni temu Karol Wiśniewski pochwalił się zdjęciem, na którym obejmuje Wersow. Tym razem nie jest to wyjazd całej ekipy, a romantyczna eskapada zakochanych. Tromba, Poczciwy Krzychu, Mini Majk i reszta zostali w Polsce. Friz opowiada, jak bardzo różni się tegoroczny pobyt w Los Angeles w stosunku do zeszłego roku, gdzie zastała ich pandemia. Miasto tętni życiem, jest zakorkowane i wszędzie jest dużo ludzi, a poruszanie się jest czasochłonne. Na relacjach widać także Wersow, która mimo wakacji pracuje nad materiałem na YouTube’a.

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.