Reklama
placeholder
News

Friz i Wersow podpiszą intercyzę przed ślubem. 'Jest to raczej oczywiste'

Friz i Wersow podpiszą intercyzę przed ślubem. 'Jest to raczej oczywiste'

fot. Instagram.com/wersow

Reklama
Reklama
placeholder

Friz i Wersow planują przed ślubem podpisać intercyzę. Co na temat rozdzielności majątkowej myśli narzeczona Karola Wiśniewskiego?

Ekipa Friza – ile płacą za dom? Kwota jest zawrotna >> 

Niedawno Wersow opublikowała na swoim kanale na YouTube film z serii Czy to prawda, że…?, który jest bardzo podobny do  programu Spill Your Guts or Fill Your Guts Jamesa Cordena. Uczestnikom są zadawane pytania, a jeśli nie chcą na któreś z nich udzielić odpowiedzi, próbują jakiejś mało apetycznej „przekąski”.

Jednym z pytań, na jakie odpowiedziała Weronika Sowa, było: Czy to prawda, że po ślubie z Karolem podpiszecie intercyzę?

Wersow o intercyzie z Frizem

Tak. My tak sobie też do tego podchodzimy racjonalnie, że każde z nas ma tam jakieś swoje odnogi, każde ma jakieś tam swoje biznesy. Wiadomo, że oczywiście Karol więcej zarabia (…). Dla nas jest to myślę, że raczej takie oczywiste, że fajnie jest mieć coś wspólnego i to będzie nasz związek i to będzie w przyszłości, dajmy na to, jakieś wspólne konto, jeżeli tam będziemy na przykład odkładać pieniążki i fundusze dla dzieci. W każdym razie, dla nas nie jest to coś, co jest jakimś zgrzytem, bo od razu sobie to ustaliliśmy i dla nas obydwojga jest to coś, co jest jasne – wyjaśniła Wersow.

Friz i Wersow planują ślub za granicą. 'Na same bilety wydamy więcej niż 200 tysięcy' >> 

Przypomnijmy, że Friz i Wersow znaleźli się w czołówce rankingu najpopularniejszych influencerów 2021. Karol Wiśniewski jakiś czas temu trafił też do grona najmłodszych milionerów w Polsce. Majątek 26-latka ma być szacowany na 151 milionów złotych.

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama