News

Friz oświadczy się Wersow?! "Mam zamiar się zaręczyć"

Friz oświadczy się Wersow?! "Mam zamiar się zaręczyć"

fot. instagram.com/frizoluszek/

Czy Friz oświadczy się Wersow? Mam zamiar się zaręczyć – zdradził influencer.

Friz od kilku lat jest w czołówce najpopularniejszych polskich youtuberów. Karierę rozpoczął dodając filmiki o grach komputerowych (m.in. o Minecraftcie) oraz różne wyzwania. Potem rozszerzył swoją działalność o vlogi dotyczące różnych tematów - głównie lifestyle'owych. Jest także założycielem popularnego projektu o nazwie Ekipa. Prywatnie od 2018 roku Friz jest w związku z popularną youtuberką, Wersow.

Friz: co wiemy o youtuberze i założycielu Ekipy? [WIEK, INFORMACJE] >>

Friz oświadczy się Wersow?

Niedawno Karol Wiśniewski był gościem popularnego programu Kuby Wojewódzkiego. Friz opowiedział, między innymi, o swoich planach na przyszłość oraz tłumaczył jak działa internet. W pewnym momencie prezenter zapytał o zamiary youtubera wobec Weroniki Sowy. Friz przyznał, że ma zamiar oświadczyć się Wersow.

Oczywiście. Mam zamiar się zaręczyć – stwierdził krótko Wiśniewski.

Friz jeszcze nie zdradził jeszcze daty zaręczyn. Jeśli youtuber oświadczy się Wersow, to z pewnością dowiemy się tego z ich kanałów społecznościowych. :)

Friz na mercedesie. Tak teraz wygląda auto Wersow >>

Jesteście fanami Friza i Wersow?

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.