News

Gabby Petito – 22-letnia blogerka zaginęła w podróży życia po USA. Znaleziono ciało, jej chłopak się ukrywa

Gabby Petito – 22-letnia blogerka zaginęła w podróży życia po USA. Znaleziono ciało, jej chłopak się ukrywa

fot. instagram.com/gabspetito

Gabby Petito to 22-letnia amerykańska blogerka i podróżniczka. Wraz z 23-letnim partnerem, Brianem Laundriem, wyruszyła w podróż furgonetką. Para chciała odwiedzić parki narodowe USA podczas trasy ze wschodniego wybrzeża na zachód. 

Petito regularnie publikowała treści w swoich mediach społecznościowych, również zdjęcia z wyprawy. Ostatni post został przez nią zamieszczony 25 sierpnia. Pod koniec ubiegłego miesiąca również po raz ostatni kontaktowała się z rodziną. 

Znany youtuber nie żyje. 36-latek zmarł przez koronawirusa >>

Gabby Petito – zaginięcie

Rodzina dziewczyny zgłosiła zaginięcie dziewczyny 11 września. Władze rozpoczęły szeroko zakrojone poszukiwania, które koncentrowały się na Parku Narodowym Grand Teton. To właśnie z tego miejsca Gabby Petito po raz ostatni kontaktowała się z rodziną. 

Policja upubliczniła również nagranie z kontroli drogowej, którą w sierpniu przeszła para. Według policjantów wyglądali na skłóconych, dlatego Brian Laundrie znalazł się w kręgu podejrzanych. Ponadto w raporcie zaznaczono, że u obojga znaleziono ślady przemocy fizycznej. Mimo to utrzymywali, że się kochają i są szczęśliwi.  Mężczyzna miał wyjaśnić, że napięcie między nimi było spowodowane długą podróżą. 

1 września, chłopak Gabby Petito samotnie wrócił z podróży do domu na Florydzie. Odmówił zeznań policji oraz od razu wynajął adwokata. Kilkanaście dni później i on przepadł bez śladu. Jego zaginięcie zostało zgłoszone przez rodzinę 17 września. 

Bart Sosnowski – pogrzeb. Podano szczegóły pożegnania muzyka >>

Gabby Petito – odnalezienie ciała

W Grand Teton odnaleziono ciało kobiety odpowiadającej opisowi zaginionej. Pełna identyfikacja kryminalistyczna nie została jeszcze zakończona, więc władze nie mogą na 100 procent potwierdzić, że to ciało Gabby Petito. 

Niestety jednak wszystko wskazuje na to, że jest to zaginiona blogerka.

[AKTUALIZACJA 22.09 9:50]

Potwierdzono, że znalezione ciało to zaginiona Gabby Petito. Koroner hrabstwa Teton Brent Blue oświadczył, że 22-latka została zamordowana, ale nie podano dokładnej przyczyny śmierci. Nadal trwają poszukiwania partnera zmarłej.

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.