Reklama
placeholder
News

Rafał Grabias pożegnał Gabriela Seweryna. W przeszłości tworzyli długoletni związek

Rafał Grabias pożegnał Gabriela Seweryna. W przeszłości tworzyli długoletni związek

fot. instagram.com/rafalgrabias/

Reklama
Reklama
placeholder

Rafiał Grabias zdobył popularność dzięki programowi, w którym wraz ze zmarłym Gabrielem Sewerynem pokazywali swoje luksusowe życie. Mężczyźni byli parą przez 18 lat. W mediach społecznościowych chętnie dzielili się swoim szczęściem i zyskali liczne grono fanów. Ich relacja przechodziła różne kryzysy, ale mimo tego Rafał Grabias postanowił oświadczyć się projektantowi na Majorce. Ten romantyczny moment uwieczniły kamery produkcji, w której występowali. 

Taylor Swift zaprosiła rodzinę Any, która zmarła na jej koncercie, na swój występ w Brazylii >>

Rafał Grabias żegna Gabriela Seweryna

Niestety uczucie "królów życia" nie przetrwało i panowie rozstali się w 2021 roku. Krótko po zakończeniu związku z Rafałem Gabriel związał się z Kamilem Bielą. Miał wyznać także, że jego poprzednia relacja już od wielu lat była fikcją, a z Grabiasem nic go nie łączyło już od jakiegoś czasu. Z kolei ex partner Gabriela Seweryna po rozstaniu zajął się rozwojem swojej pasji florystycznej. Stworzył nawet kanał na YouTubie, na którym publikował treści związane z ogrodnictwem. W sierpniu tego roku w rozmowie ze Światem Gwiazd przyznał, że on i były ukochany nie mają ze sobą kontaktu.

28 listopada 2023 roku, w dniu śmierci Gabriela Seweryna, Rafał Grabias na swoim profilu na Instagramie opublikował jego zdjęcie, które opatrzył podpisem:

Żegnaj ♥️

 Gabriel Seweryn miał w chwili śmierci 56 lat.

Gabriel Seweryn przed śmiercią zrobił przerażającego live’a. „Ja naprawdę umrę” >>

 

 

 

 

p>

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama