Reklama
placeholder
News

Gala Gwiazd Plejady 2024 przyciągnęła tłumy. Wpadliśmy tam z kamerą

Gala Gwiazd Plejady 2024 przyciągnęła tłumy. Wpadliśmy tam z kamerą

fot. materiały własne 4FUN.TV

Reklama
Reklama
placeholder

18 czerwca odbyła się Gala Gwiazd Plejady 2024, która powróciła do kalendarza po trzech latach. Na hucznej imprezie nie zabrakło atrakcji, a my wpadliśmy z kamerą, żeby nagrać dla Was co działo się na jednym z najgłośniejszych wydarzeń tego roku. 

Punktem kulminacyjnym było oczywiście rozdanie nagród, a w pięciu kategoriach o statuetki walczyło 20 znanych osobistości. Podczas pełnego emocji wieczoru zwycięzców mogło być więc pięciu, ale to oczywiście nie zepsuło humoru zgromadzonym celebrytom. 

Gwiazdą Ponadczasową została okrzyknięta Natalia Kukulska, która dała popis swoich umiejętności wokalnych i wykonała swój najnowszy kawałek Dobrostan. Gwiazdą Jutra została zaś Sara James i trudno się dziwić temu werdyktowi – 16-letnia artystka ma na swoim koncie tyle osiągnięć, że mogłaby nimi obdzielić kilku starszych kolegów i koleżanki z branży. Sara zaśpiewała dla zgromadzonych dwie piosenki: Blue oraz Lovely. Z kolei tegoroczną Gwiazdą Na Czasie została Julia Wieniawa, a Gwiazdą Na Miarę Czasu uhonorowany został wybitny Andrzej Seweryn. Konkurs z wygraną w kategorii Zaklinacze Czasu zamknęła Kamila Kalińczak znana z prowadzenia profilu o wdzięcznej nazwie ĄĘ.

Mrozu ogłasza koncert w Krakowie. To zwieńczenie trasy Wszystko było po coś >>

Podczas gali przyznano również SuperGwiazdy Plejady, które otrzymali chirurg gwiazd, Krzysztof Gójdź, oraz Doda, która nie pojawiła się, by osobiście odebrać statuetkę. Zrobił to za nią jej współpracownik. Zaś po wydarzeniu zaproszeni goście bawili się w strefie Veo Tabacco Free.

Jeśli chcecie się dowiedzieć co jeszcze działo się na Gali Gwiazd Plejady 2024 to koniecznie oglądajcie 4FUN.TV – Kristina Kurcheva wskoczyła cała na żółto na czerwony dywan, by przygotować dla Was relację z imprezy!


 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama