Reklama
placeholder
News

Wpadnij do Galaxy AI Spot i poznaj specjalne menu w kultowych lokalach Pizza Boyz

Wpadnij do Galaxy AI Spot i poznaj specjalne menu w kultowych lokalach Pizza Boyz

fot. Samsung Newsroom Polska

Reklama
Reklama
placeholder

W ramach partnerstwa Samsung i FoodX w restauracjach Mr. Pancake w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu utworzono specjalne menu oraz strefy Galaxy AI Spot. Na miejscu spróbować można pełnego niespodzianek, dedykowanego menu Galaxy. 

Kulinarna uczta to nie wszystko. Dla tych, którzy zdecydują się na wybór menu Galaxy, czeka szansa na zdobycie wyjątkowych nagród: najnowszego smartfonu Galaxy S24 i voucherów do Mr. Pancake. Jedyne, co trzeba zrobić, aby wygrać to śledzić profil na Instagramie Samsung Polska i Mr. Pancake oraz wykazać się kreatywnością. 

Dodatkowo, w restauracji Mr. Pancake w Warszawie można spróbować zdobyć dodatkowe nagrody (Galaxy S24 Ultra, Galaxy Fit3, Galaxy SmartTag2 czy kody zniżkowe na zakupy urządzeń Galaxy). Nagrody można zdobyć w dostępnym w Galaxy AI Spot automacie claw machine.

Jak mówi Magda Sielachowicz – Nowakowska, Head of Marketing, Samsung Electronics Polska:

Mogłoby się wydawać, ze sporo już pokazaliśmy na naszym rodzimym rynku, nic bardziej mylnego. Nie przestaniemy zaskakiwać. Galaxy AI zmienia zasady gry nie tylko w świecie smartfonów, zmienia nasze nawyki i przyzwyczajenia. Dzięki niej przekraczamy kolejne granice w myśl zasady „nikt nie pytał, wszyscy potrzebowali”. Podobnie jest ze współpracą z FoodX.

Piotrek Śliwa, współwłaściciel i creative director sieci franczyzowej FoodX, dodaje:

W naszym DNA leży ciągłe zaskakiwanie naszych Gości i dostarczanie im niepowtarzalnych doświadczeń, nie inaczej było z aktywacją i menu Galaxy AI SPOT. Podejmując współpracę z marką Samsung wiedzieliśmy, że trafiliśmy na partnera, który rozumie naszą zajawkę i niepowtarzalny styl. Dzięki temu udało nam się zrobić menu na zupełnie nowym poziomie z pozycjami i składnikami niedostępnymi nigdy wcześniej, które zostanie z nami na sezon letni. Zapraszamy, wpadajcie do naszych restauracji i przekonajcie się sami.

FoodX to unikalny koncept gastronomiczny skupiający cztery marki Mr. Pancake® i PIZZA BOYZ® oraz Ghost Burger i Vegan Pizza Club. Koncept FoodX oparty jest na idei porn food, gdzie jedzenie traktowane jest jako kompleksowe doświadczenie łączące unikalną oprawę wizualną i kulinarne doznania.

Galaxy AI Spot dostępny będzie do 9 maja w lokalach Pizza Boyz:

WARSZAWA, ul. Marszałkowska 17
KRAKÓW, ul. Krupnicza 21A
WROCŁAW, ul. Szewska 69/70
POZNAŃ, ul. Św. Marcin 25

Szczegółowe informacje znaleźć można na dedykowanej stronie.

 

 

Materiał sponsorowany

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama