News

Samsung poszukuje talentów w sieci! Galaxy Awards to pierwszy taki konkurs

Samsung poszukuje talentów w sieci! Galaxy Awards to pierwszy taki konkurs

fot. materiały prasowe

Największe talenty na TikToku poszukiwane! Pod patronatem TikTok Polska, Samsung organizuje Galaxy Awards i nagrodzi najlepszych twórców. 

Galaxy Awards to pierwszy konkurs w Polsce, który w pięciu różnych kategoriach wyłoni najbardziej nietuzinkowych twórców, którzy prezentują swoją twórczość na TikToku. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych czekają cenne nagrody!

Galaxy Awards – zgłoszenia

Młodzi, zdolni twórcy, którzy wezmą udział w konkursie Galaxy Awards, mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć ten, który zdobędzie największe uznanie jury lub publiczności.

Zgłoszenia można wysyłać do 20 września 2021 roku, za pośrednictwem strony galaxyawards.samsung.pl. Jak to zrobić? To bardzo proste! 

  • Opublikuj wideo na TikToku, na którym jak nikt inny prezentujesz wybrany talent i dodaj hasztag #GalaxyAwards.
  • Możesz też zgłosić swój profil, korzystając z formularza dostępnego na stronie Galaxy Awards. Wolisz zgłosić do konkursu profile znajomych lub docenić
    kreatywność innych internetowych twórców? Do tego również użyj formularza zgłoszeniowego.

W kolejnym etapie, podczas obrad jury, wyłonieni zostaną nominowani do konkursu. Spośród nich publiczność głosuje na swoich ulubieńców, a komisja wybiera zwycięzców w czterech pozostałych kategoriach.

Łącznie nagrody Galaxy Awards zostaną przyznane w pięciu kategoriach:

  • talent muzyczny/taneczny,
  • talent aktorski,
  • talent foto-video,
  • talent nieszablonowy,
  • nagroda publiczności.

Galaxy Awards – jury, nagrody

Laureatów wyłoni jury w składzie: Magdalena Sielachowicz-Nowakowska (Head of Marketing Samsung Electronics Polska), Dominika Skirlo (Creative Strategist, TikTok), Mih Michalski (współzałożyciel i CEO newonce.media), Rosalie (piosenkarka i autorka tekstów) oraz Kuba Norek (jeden z najsłynniejszych twórców internetowych, pasjonat sportu i motoryzacji). 

Najbardziej utalentowani twórcy w swoich kategoriach zostaną nagrodzeni smartfonami Samsung Galaxy A52s 5G oraz nagrodą pieniężną w wysokości 10 tysięcy złotych, nominowani twórcy otrzymają również słuchawki Galaxy Buds2! 

Galaxy Awards – gala finałowa

Zwieńczeniem konkursu jest gala finałowa Galaxy Awards, która odbędzie się 19 października 2021 roku w Kinotece w Pałacu Kultury i Nauki. Właśnie podczas tego niezwykłego wydarzenia poznamy zwycięzców. Na jego uczestników czeka wiele niespodzianek!

Talenty zasługują na rozgłos! Pokażcie je na TikToku i weźcie udział w Galaxy Awards! 

Materiał sponsorowany

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.