News

Galaxy Campus dla studentów rusza w Warszawie. Na trasie także Łódź i Gdańsk [INFO, PROGRAM, ZAPISY]

Galaxy Campus dla studentów rusza w Warszawie. Na trasie także Łódź i Gdańsk [INFO, PROGRAM, ZAPISY]

fot. materiały partnera

Odwiedźcie Galaxy Campus i otwórzcie głowę na nowe doznania! Tutaj nauka i rozrywka spotykają się w wielkim stylu, a nie zabraknie także gwiazd.

Galaxy Campus to innowacyjne wydarzenie edukacyjne z pogranicza technologii i rozrywki, które w październiku 2022 roku zagości na trzech uczelniach w Polsce.

Pierwsza taka impreza dla studentów

Galaxy Campus startuje 8 października na terenie SGH w Warszawie. Całodzienna strefa edukacyjno-rozrywkowa pojawi się również 15 października na Politechnice Gdańskiej i 22 października na Politechnice Łódzkiej.

Galaxy Campus zostało stworzone pod hasłem: „Otwórz Głowę” z myślą o studentach.

Czy warto wziąć udział w Galaxy Campus? Odpowiedź brzmi: TAK! Na wszystkich czekają inspirujące wystąpienia z cyklu Galaxy Talks i pełne innowacji strefy, znajdzie się też coś dla poszukiwaczy muzycznych wrażeń i miłośników stand-upu. 

Galaxy Campus 2022 – kto wystąpi?

Na scenie głównej, wraz z supportem polskich artystów i setem DJ-skim TYCJANY, wystąpią takie gwiazdy jak Vito Bambino, Mery Spolsky i Bovska. Stand-uperzy Piotr Szumowski i Sebastian Rejent też zaserwują potężną dawkę pozytywnej energii.

Strefy, zainspirowane innowacjami marki Samsung, oferują uczestnikom Galaxy Campus wiele atrakcji. Będziecie mieli okazję zmierzyć się ze sztuczną inteligencją w pokoju zagadek czy skorzystać ze strefy gier, gdzie czeka na Was udział w rozgrywkach FlipEAT. Na stanowisku testów FlipBUSTERS będziecie mieli szansę sprawdzić wytrzymałość nowego Galaxy Z Flip4 i w strefie personalizacji zaprojektować wygląd swojego smartfona Galaxy. W strefie food tracków sprawdzicie natomiast jak smakuje m.in. Flip Burger.

Jeśli Wasz smartfon powinien już przejść na emeryturę, tym bardziej powinniście wpisać Galaxy Campus do swojego kalendarza. Podczas wydarzenia będziecie mogli oddać swój smartfon i zdobyć atrakcyjną zniżkę na zakup nowego. Jeśli jesteście fanami rywalizacji, przez cały dzień będziecie mogli sprawdzić się w konkursach i zgarnąć cenne nagrody. 

Samsung udowadnia, że nauka nie musi być nudna i zaprosił do współpracy inspirujące osoby zajmujące się dziedzinami z pogranicza technologii, biznesu i kultury. W ramach cyklu Galaxy Talks, wystąpią tacy eksperci jak dr Maciej Kawecki, prezes Instytutu Lema, Janina Bąk oraz Michał Sadowski, prezes Brand24. Część edukacyjna to seria eksperckich wykładów podzielonych na pięć bloków tematycznych. Tematy poruszane podczas nich to m.in. FUTURE & TRENDS – Technologie jutra, SOCIAL & SCIENCE – Społeczeństwo przyszłości oraz BUSINESS & INNOVATION – Technologia w biznesie.

Rejestracja na Galaxy Campus

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak obowiązuje wcześniejsza rejestracja na stronie internetowej www.galaxycampus.pl. Tam znajdziecie też więcej informacji na temat wydarzeń planowanych w ramach Galaxy Campus.

Artykuł sponsorowany

 

fot. materiały partnera 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.