News

Gdzie jest burza? Radar burz pokaże gdzie się pojawią

Gdzie jest burza? Radar burz pokaże gdzie się pojawią

Fot. Pixabay.com

Gdzie jest burza? Radar burz pokaże gdzie pojawi się to zjawisko meteorologiczne. Jak śledzić burzę?

W całym kraju pojawiają się gwałtowne burze. Niektóre z nich przynoszą ogromne ulewy i grad wielkości piłek do ping ponga. Jeśli checie wiedzieć gdzie aktualnie nadchodzi burza to podpowiadamy jak to sprawdzić.

500+ za szczepienie na koronawirusa? Taki jest pomysł rządu >>

Gdzie jest burza? Radar burz

„Gdzie jest burza?” – to jedno z najczęściej wyszukiwanych haseł w polskim internecie. Jeśli chcecie wiedzieć gdzie aktualnie mamy do czynienia z opadami i wyładowaniami atmosferycznymi, możecie to sprawdzić m.in. na tej stronie. Dodatkowo sytuację pogodową możecie kontrolować śledząc komunikaty publikowane w mediach społecznościowych IMGW lub na stronie internetowej meteo.imgw.pl.

Pamiętajcie, żeby w czasie burzy, w miarę możliwości, nie zostawać na zewnątrz, zwłaszcza na wzniesieniach lub w bliskiej odległości od wysokich punktów takich jak np. drzewa czy słupy. W czasie burzy powinniśmy ograniczyć też korzystanie m.in. z komputerów i telefonów komórkowych.

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.