News

Georgia May Jagger modelką Wranglera [ZDJĘCIA]

Georgia May Jagger modelką Wranglera [ZDJĘCIA]

Fot. materiały prasowe

Córka Micka Jaggera współpracuje z legendarną marką Wrangler. Zobaczcie zdjęcia z kampanii, w której wzięła udział.

Georgia May Jagger dla Wrangler Heritage

Kultowa marka Wrangler ogłosiła, że top modelka Georgia May Jagger została twarzą damskiej kolekcji Heritage.

Od lat Wrangler inspiruje kobiety, by wierzyły w siebie, były odważne i chętnie wyrażały własny styl. Georia May Jagger jest przedsiębiorczą, pewną siebie kobietą. Damska kolekcja Heritage ma sprawiać, że kobiety właśnie tak się poczują. Georgia idzie przez życie z podniesioną głową i jesteśmy podekscytowani tym, że tchnie swój niepowtarzalny styl i autentycznego ducha w naszą kolekcję – powiedziała Vivian Rivetti, wiceprezes globalnego działu designu we Wrangler.

Georgia May Jagger prezentuje kolekcję Heritage na tle Nowego Jorku, w obiektywie Cass Bird. Modelka promuje hasło przewodnie kampanii: Rób wrażenie. Podbijaj serca. (Turn Heads. Capture Hearts). Słowa te doskonale ilustrują kobietę marki Wrangler – kobietę, która z pewnością siebie przyciąga uwagę innych i żyje według własnych zasad.

Wrangler jest oryginalną marką denimową, obecną na modowej mapie od dziesięcioleci. Ich autentyczny styl podszyty nowoczesną nutą idealnie do mnie pasuje. Właśnie tego szukam, wybierając dżinsy. Bardzo się cieszę, że będę z nimi pracować – mówiła Georgia May Jagger.

Kampania z jej udziałem pojawi się online i w druku, ozdabiając okna wystawowe sklepów marki w Ameryce Północnej, Europie, Azji i Ameryce Południowej.

Kolekcja Heritage jest na rynku od sezonu jesień-zima 2020. Wszystkie dżinsy, które w niej znajdziemy zostały zaprojektowane na podstawie kowbojskiego męskiego modelu 0936. Są to legendarne dżinsy o wąskim fasonie, które podbiły serce Dzikiego Zachodu za sprawą kroju – ich górna część zgrabnie otula sylwetkę od talii aż po biodra.

Wśród pięciu damskich modeli, które pojawią się w kolekcji Heritage, znajdziecie niezwykle popularny fason Wild West z prostymi nogawkami, dzwony Wanderer, które zaskarbiły sobie serce Ameryki Północnej, bootcuty Westward, obcisłe dżinsy Wriggler oraz model Worldwide z ekstremalnie szerokimi nogawkami.

Niżej zobaczycie wideo oraz zdjęcia zapowiadające kolekcję Heritage, której twarzą jest Georgia May Jagger.

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.