Reklama
placeholder
News

Gigi Hadid i Zayn Malik - imię córki ujawnione!

Gigi Hadid i Zayn Malik - imię córki ujawnione!

Fot. YouTube.com/Clevver News

Reklama
Reklama
placeholder

Znamy imię córki Gigi Hadid i Zayna Malika! Jak nazywa się dziecko gwiazdorskiej pary? Imię jest bardzo oryginalne.

Zayn i Gigi Hadid z dzieckiem na pierwszym rodzinnym zdjęciu! >> 

We wrześniu 2020 roku Gigi Hadid i Zayn Malik po raz pierwszy zostali rodzicami. Modelka i były wokalista One Direction bardzo chronią swoje życie prywatne, dlatego bardzo rzadko publikują w internecie rodzinne zdjęcia. Jeśli pojawiały się takie, na których było ich dziecko, jego twarz była zasłonięta. Przez długi czas Gigi Hadid i Zayn Malik nie zdradzali jakie imię wybrali dla córki.

Jakiś czas temu fani podejrzewali, że dziewczynka nosi imię Dorothea. Spekulowano, że zdradziła to Taylor Swift tytułując tak jedną ze swoich piosenek z nowej płyty. Wcześniej w podobny sposób piosenkarka ujawniła, że trzecie dziecko Blake Lively i Ryana Reynoldsa nazywa się Betty.

Gigi Hadid i Zayn Malik – imię dziecka

Teraz, cztery miesiące po narodzinach dziecka, Gigi Hadid i Zayn Malik postanowili zdradzić imię swojego potomka. Na profilu na Instagramie 25-letniej modelki pojawił się wymowny opis.

Mama Khai – czytamy.

Sylwia Przybysz wkrótce rodzi! Pokazała brzuszek pod koniec drugiej ciąży >> 

TMZ podaje, że imię, które dostała dziewczynka to hołd dla babci Gigi Hadid ze strony ojca, która miała na imię Khairiah.

Co ciekawe, imię Khai w języku arabskim oznacza „koronowany”, a nazwisko Malik – „król”. Imię i nazwisko córki Zayna Malika i Gigi Hadid można więc przetłumaczyć jako „koronowany król”.

Podoba Wam się takie imię?

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama