News

Gimnastyka dla smyka z 4FUN KIDS!

Gimnastyka dla smyka z 4FUN KIDS!

4FUN.TV

Lato w pełni, a większość nas z powodu pandemii niestety nadal większość czasu spędza w domu. Dorośli przenieśli swoje obowiązki zawodowe do salonu lub kuchni, a dzieci wraz z całą swoją energią do poznawania świata zostały siłą rzeczy zmuszone do kredytywnego spędzania czasu w domowych pieleszach. Jak pogodzić pracę z ciekawym zapełnieniem czasu naszych pociech? 4FUN.TV przychodzi z pomocą! :-)

Jak w kreatywny i bezpieczny sposób zapewnić rodzicom chwilę oddechu, a dzieciom zabawę i naukę nowych rzeczy w jednym? Przygotowaliśmy dla Was aż 12 godzin pasm dla dzieci na kanałach 4FUN!

Znajdziecie u nas największe dziecięce hity, gimnastykę dla najmłodszych, naukę angielskiego i mnóstwo ciekawostek, które przekażemy Waszym dzieciom w bezpieczny i ciekawy sposób. W 4FUN DANCE od 6:00 do 11:00 gramy tylko i wyłącznie dla najmłodszych, animując im poranek, motywując do ćwiczeń i różnych aktywności domowych za pomocą wpadających w ucho wierszyków recytowanych między kolejnymi animowanymi teledyskami.

Wiemy, że 5 godzin na początku dnia nie pozwoli rodzicom na pełne zapewnienie opieki dziecku, dlatego postanowiliśmy wydłużyć emisję naszych pasm dla dzieci. Dzięki Waszym głosom i rosnącym zainteresowaniu w 4FUN GOLD dołożyliśmy kolejne 7 godziny teledysków dla najmłodszych emitowanych między 11:00 a 18:00.

W dalszym ciągu namawiamy najmłodszych do domowych aktywacji, które przedstawione w łatwej i przyjemnej formie wierszyków zachęcają do zabaw plastycznych i gier we własnym zakresie. Zadbaliśmy również o przesłanie edukacyjne, zarówno w zakresie higieny osobistej, jak i nauki kolorów, prostych angielskich słówek czy dźwięków wydawanych przez zwierzęta.

Staramy się dla Was, by lato w mieście - a nawet w mieszkaniu - było przyjemne i pełne zabawy i mamy nadzieję, że nasze starania pomogą Wam zająć się zarówno dziećmi, ale i sobą! ;-)

 

Gimnastyka dla smyka z 4FUN KIDS - kiedy i gdzie oglądać?

  • Przeboje 4FUN KIDS na antenie 4FUN DANCE - CODZIENNIE w godz. 6:00 – 11:00

a potem przełączamy się na:

  • Przeboje dla dzieci w 4FUN GOLD - CODZIENNIE w godz. 11:00 – 18:00

 

Konkursy dla dzieci i atrakcyjne nagrody

To nie koniec atrakcji, które dla Was przygotowaliśmy na lato. Razem ze swoimi pociechami możecie wziąć udział w naszych konkursach. Aktualnie trwają dwa konkursy:

Niech to lato będzie niezapomniane i pełne wrażeń i nagród!

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.