Reklama
placeholder
News

Goha Magical - kto to, ile ma lat, kim jest dla Daniela Magicala?

Goha Magical - kto to, ile ma lat, kim jest dla Daniela Magicala?

fot. instagram.com/gosiamagical.official/

Reklama
Reklama
placeholder

Goha Magical zadebiutowała w oktagonie 28 października 2023 roku podczas gali Clout MMA 2 w Płocku. Kobieta stoczyła wówczas walkę z byłą dziewczyną swojego syna, Nikitą i wygrała ją. Miała też stanąć do kolejnego starcia, tym razem z Marianną Schreiber, podczas Clout MMA, jednak na wieczór przed galą została zatrzymana przez policję. Co warto o niej wiedzieć?

Clout MMA: Marianna Schreiber myślała, że będzie walczyć z Danielem Magicalem. Z kim stanie w oktagonie? >>

Goha Magical - wiek, pochodzenie, prawdziwe nazwisko

Goha Magical urodziła się 19 lutego 1973 roku. W 2024 roku skończyła 51 lat. Jej prawdziwe nazwisko to Małgorzata Zwierzyńska. Kobieta mieszka w Toruniu.

Goha Magical - z czego jest znana?

Goha Magical jest matką popularnego streamera, Daniela Magicala. Najbardziej znana jest z tego, że często pojawiała się na transmisjach syna, będąc pod wpływem alkoholu. Kobieta ma też drugiego syna Łukasza. 

Goha Magical przeszła metamorfozę. Jest nie dpoznania

Jakiś czas temu organizatorzy gali Clout MMA postanowi zafundować będącej pod ich skrzydłami Gosi metamorfozę. W przemianę kobiety zaangażował się Paweł Tyburski, który jest byłym piłkarzem i zawodnikiem sportów walki. Mężczyzna zaprosił do współpracy m.in. stylistkę, makijażystkę i fryzjera. Ich praca przyniosła efekty, bo zmiana w wyglądzie zawodniczki jest ogromna. Po walce, którą miała stoczyć 9 marca 2024 roku w Łodzi w ramach Clout MMA 4, mama Daniela Magicala miała w planach poddnie się kolejnym zabiegom upiększającym. Niestety najbliższy czas spędzi zamiast tego w areszcie.

Goha Magical jest aktywna w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie znajdziecie pod nazwą @gosiamagical.official.

Clout MMA: Daniel Magical odpowiada Mariannie Schreiber. Wyzwał jej… męża >>

Według wstępnych informacji powodem zatrzymania Gohy Magical było niewykonywanie przez nią zasądzonych prac społecznych. Podobno ma spędzić w policyjnym areszcie 45 dni.

 

 

 

fot. screen instagram.com/gosiamagical.official/

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama