News

Gorillaz we współpracy z kultową marką! Zobaczcie kolekcję

Gorillaz we współpracy z kultową marką! Zobaczcie kolekcję

Fot. materiały prasowe

Levi’s® i zespół Gorillaz ogłaszają współpracę! Kultowe logo marki zostało zinterpretowane na nowo nie tylko przez muzyków, lecz także współtwórcę zespołu – Jamiego Hewletta. Zostało wzbogacone o wizerunki 2D Murdoca Niccalsa, Noodle’a i Russela Hobbsa, czyli członków zespołu Gorillaz.

Limitowaną kolekcję ubrań będziemy mogli podziwiać przez dwa miesiące od 26 lutego 2019 roku w Levi’s® Print Bar w warszawskiej Promenadzie.

Klienci będą mieli możliwość stworzenia wyjątkowych ubrań, wybierając dowolne projekty z biblioteki grafik, które stworzył specjalnie dla marki Levi’s® Jamie Hewlett. Motywem przewodnim jego projektów są oczywiście członkowie zespołu Gorillaz, a nowoczesna technologia Levi’s® Print Bar pozwala dowolnie modyfikować wybrane wzory, motywy i kolory. Co więcej – indywidualny projekt można dowolnie skalować i w ciągu kilku minut nadrukować na bluzach, t-shirtach czy torbach. Warto zaznaczyć, że kolekcja obejmuje obrazy znane z całej kariery Gorillaz.

Marka Levi’s® zawsze stanowiła część kultury muzycznej. Przy doborze partnerów do współpracy zwracamy uwagę na to, czy mamy wspólnych fanów. W ten sposób współpraca staje się autentyczna. Jesteśmy fanami Gorillaz, a oni marki Levi’s® – mówi Jonatan Cheung z Levi’s® SVP Design.

Gorillaz – kim są?

Zespół Gorillaz został stworzony przez Damona Albarna i Jamiego Hewletta w 1998 roku. Tworzą go artyści o wirtualnym wizerunku 2D – basista Murdoc Niccals, gitarzysta Noodle i perkusista Russel Hobbs. Są prawdziwym światowym fenomenem! Znaleźli się w czołówce list przebojów, grali koncerty na całym świecie i sprzedali miliony płyt. Są laureatami takich prestiżowych nagród jak BRIT czy Grammy. Zostali także uwzględnieni w Księdze rekordów Guinnessa jako Najpopularniejszy Wirtualny Zespół na świecie. Debiutowali w 2001 roku albumem Gorillaz. Po więcej informacji zajrzyjcie na ich stronę internetową. 

Kolekcja LEVI’S® x Gorillaz

Marka Levi’s® to uosobienie klasycznego i swobodnego amerykańskiego stylu. Od czasu jej powstania  w 1873 roku, dżinsy Levi’s® stały się najbardziej rozpoznawalnymi a jednocześnie najczęściej kopiowanymi spodniami na świecie. Dziś marka Levi’s®, stworzona przez Levi Straussa, dalej się rozwija, nie tracąc przy tym charakterystycznego pionierskiego i innowacyjnego ducha, który do tej pory jest niespotykany w branży odzieżowej. Ich wybór odzieży denimowej i akcesoriów, dostępny w ponad 110 krajach, pozwala ludziom na całym świecie wyrazić ich indywidualny styl.

Zobaczcie ciuchy z tej wyjątkowej kolekcji - jak Wam się podobają?

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj