News

Grzegorz Czepułkowski nie żyje. Aktor i bloger miał 46 lat

Grzegorz Czepułkowski nie żyje. Aktor i bloger miał 46 lat

Fot. Instagram.com/mr._mature

Grzegorz Czepułkowski nie żyje. Aktor i bloger miał 46 lat. W jakich filmach i serialach zagrał? 

Członkini rodziny królewskiej nie żyje. Zmarła przez koronawirusa >>  

Grzegorz Czepułkowski nie żyje. Gdzie grał?

W piątek 27 marca 2020 roku zmarł Grzegorz Czepułkowski. Informację o śmierci 46-latka przekazała na Facebooku rodzina aktora. Nie podano przyczyny jego śmierci.

Grześ! Nie rozumiemy, nie chcemy! Brak słów, żal tych niewypowiedzianych… Ty wiesz… Część Ciebie została, bądź przy Nich blisko… Z wielkim smutkiem informujemy, że w dniu 27.03.2020 roku odszedł do Pana nasz ukochany Ojciec, Syn, Przyjaciel. Pogrążeni w żalu, Dzieci, Rodzina i Bliscy. Grześ! – czytamy.

Kim był Grzegorz Czepułkowski? Aktor urodził się 14 kwietnia 1973 roku we Wrocławiu. Zagrał w thrillerze Łukasza Zadrzyńskiego Billboard, komedii Tomasza Koneckiego Lejdis czy filmie sensacyjnym Patryka Vegi – Bad Boy. Widzowie mogli go oglądać również w serialach, m.in. Przepisie na Życie, Barwach Szczęścia, Klanie i Ojcu Mateuszu.

Wnuk Daniela Olbrychskiego nie żyje. Miał 28 lat >> 

Grzegorz Czepułkowski był nie tylko aktorem, lecz także konferansjerem i dziennikarzem. Współpracował z serwisem Realnews.pl, gdzie przeprowadzał wywiady z gwiazdami. Prowadził też blog Mr Mature – Świat Męskim Okiem, w którym przybliżał męską modę, rozrywkę i gadżety. 

Instagram Grzegorza Czepułkowskiego (@mr._mature) śledzi ponad 5600 osób.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj