Reklama
placeholder
News

Członek Guns N'Roses rozwodzi się z Polką. On i Magdalena Dziun byli małżeństwem niespełna 1,5 roku

Członek Guns N'Roses rozwodzi się z Polką. On i Magdalena Dziun byli małżeństwem niespełna 1,5 roku

fot. instagram.com/_frankferrerofficial_/

Reklama
Reklama
placeholder

Żoną perkusisty zespołu Guns N' Roses, Franka Ferrera, jest Polka -  Magdalena Dziun. Para poznała się dzięki wspólnemu znajomemu, który jest fotografem. Muzyk poprosił modelkę o rękę w 2022 roku, a zaledwie miesiąc po zaręczynach zakochani wzięli ślub w Los Angeles. 16 maja 2023 roku Frank Farrer opublikował na swoim profilu na Instagramie post, w którym złożył żonie życzenia z okazji pierwszej rocznicy ślubu. We wpisie wyraził nadzieję, że przed nimi jeszcze wiele dobrych chwil. Wszystko jednak wskazuje na to, że uczucie, które ich łączyło, to już przeszłość.

Była dziewczyna Karolaka wyszła za znanego muzyka. Kim jest Magdalena Dziun? >>

Frank Ferrer i Magdalena Dziun - pozew o rozwód

Według informacji magazynu People, 20 listopada perkusista złożył pozew rozwodowy w jednym z sądów w Los Angeles. Z dokumentów wynika, że Frank Ferrer i Magdalena Dziun pobrali się 16 maja 2022 roku, a od końca września 2023 roku pozostają w separacji. Ich małżeństwo przetrwało 16 miesięcy. Przypomnijmy, że modelka w przeszłości była związana m.in. z aktorem, Tomaszem Karolakiem. Frank Ferrer w pozwie rozwodowym jako przyczynę rozpadu relacji miał podać "różnice nie do pogodzenia"

W momencie powstawania tego artykułu żadne z małżonków oficjalnie nie potwierdziło informacji o rozwodzie. Na profilu na Instagramie Magdaleny Dziun nie znajdziemy żadnych zdjęć z jej mężem, choć modelka jest aktywna w social mediach. 

Sting w Polsce 2024: legendarny wokalista zagra dwa koncerty w naszym kraju >>

 

 

fot. screen instagram.com//_frankferrerofficial_/

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama