News

Kim jest Guova? Nagrała piosenkę o strajku kobiet

Kim jest Guova? Nagrała piosenkę o strajku kobiet

Fot. Instagram.com/gguova

Kim jest Guova? Jej kawałki podbijają internet! Niedawno miał premierę singiel HOTEL FEMINA ***** *** duetu Szparagi, który został nagrany wspólnie właśnie z Guovą. 

Young Leosia to wschodząca gwiazda rapu? Ma 22 lata i wsparcie Żabsona >>  

Guova – kim jest? Imię, nazwisko, wiek

Guova tak naprawdę nazywa się Aleksandra Głowińska. Możemy znaleźć informację, że urodziła się w 1992 roku we Włodawie w województwie lubelskim. Ma więc 29 lat.

Guova – płyta

W 2012 roku raperka wystąpiła na Pompuj Rap 2 Stoprocent. Jej pierwsza EP-ka ukazała się rok wcześniej.

Guova ma na swoim koncie m.in. takie albumy jak Headliner, fucktycznie czy Śmietnik. Teledyski do jej singli Sekstejp, Popstar czy Dresiarski lovesong mają setki tysięcy wyświetleń. Utwór Grube Koleżanki obejrzano na YouTube blisko 2 miliony razy. Artysta nagrała też własne #hot16challenge. Wsparła tym samym zbiórkę Beef z koronawirusem.

Weronika Cugowska zachwyciła internautów. 12-latka będzie gwiazdą? >> 

Jesienią 2019 roku mówiło się o tym, że Guova kończy z rapem. Na jej Instagramie pojawił się post, w którym zapowiedziała, że fucktycznie była ostatnią płytą, którą nagrała.

Niedawno raperka opublikowała wpis, z którego wynika, że fani mogą liczyć na nowości od niej.

(…) Czekajcie na kolejne featy, dwa już nagrane, trzy czekają na studio. Jeden numer z legendami rapu, drugi z wschodząca gwiazda pop – jak myślicie, kto to będzie? – napisała.

8 marca 2021 roku premierę miał singiel HOTEL FEMINA ***** ***, który Guova nagrała wspólnie ze Szparagami. Utwór nawiązuje do strajku kobiet.

Guova – Instagram

Aleksandrę Głowińską możecie obserwować na Instagramie @gguova.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.