News

Hailey Bieber w kampanii Levi Strauss &Co. Wygląda obłędnie

Hailey Bieber w kampanii Levi Strauss &Co. Wygląda obłędnie

fot. materiały prasowe

W 1847 roku Levi Strauss wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, a gdy w 1853 roku po Kalifornii rozeszły się wieści o gorączce złota, przeprowadził się do San Francisco. Założył firmę pasmanteryjną, a w 1873 roku zaczął tworzyć najbardziej ikoniczny element garderoby, jaki kiedykolwiek powstał, czyli jeansy 501®. Spodnie zostały stworzone zanim wynaleziono zamek błyskawiczny, dlatego odznaczały się charakterystycznym rozporkiem zapinanym na guziki, który definiował jeansy 501®. To było idealne połączenie funkcjonalności i stylu.

Hailey Bieber i Kendall Jenner śpiewają hit Miley Cyrus. Mają talent? >>

Co roku, dokładnie 20 maja, z okazji Dnia 501®, Levi’s świętuje urodziny tego oryginalnego niebieskiego denimu, który w tym roku obchodzi 146 lat istnienia! Levi’s® w tym roku rozpoczyna celebrację wcześniej wraz z Hailey Bieber!

Hailey reprezentuje autentyczny i optymistyczny sposób wyrazu, który według nas wpisuje się w charakter jeansów 501®, przemawiający do wielu odbiorców - mówi Jennifer Sey.

Justin i Hailey Bieber w ślubnych strojach! Pierwsza sesja okładkowa pary >>

Od samego początku świętowania urodzin 501® w maju aż do sezonu festiwalowego w lipcu, Hailey będzie prezentować zaprojektowane przez nią na nowo szorty i jeansy 501® z wykorzystaniem elementów w neonowych kolorach – zobaczymy wszystkie modele włącznie z 501® Original, 501® Skinny oraz Levi’s® Authorized Vintage. Charakterystycznym elementem będzie ikoniczna wszywka Levi’s w nowej wersji w całej gamie neonowych kolorów!

Uważam, że to prawdopodobnie najbardziej ikoniczny element ubioru jaki istnieje. Pamiętam jak świetnie leżała moja pierwsza para. Od tamtej pory to moje ulubione spodnie - powiedziała Hailey Bieber.

swoich początków, jako funkcjonalna odzież robocza, po wyniesienie na pozycję modowej deklaracji, każda para 501® opowiada historię. Dla wielu uwielbianych postaci pop kultury - Jamesa Deana czy Marilyn Monroe były wyznacznikiem charakterystycznego stylu, a potem stały się wysoce pożądanym znaleziskiem vintage. Obecnie jeansy 501® stanowią podstawę garderoby mężczyzn i kobiet na całym świecie, a dla wielu są niezbędnikiem na co dzień.

Hailey jest jedną z najbardziej autentycznych i uwielbianych dziewcząt w świecie mody więc nie ma nikogo, kto byłby bardziej odpowiedni do reprezentowania największych ikon modowych - mówi Karyn Hillman z Levi Strauss &Co.

Dołącz do Hailey i reszty świata i spersonalizuj swoje 501® przed nadchodzącym sezonem festiwalowym i miesiącem 501® w sklepach z usługą Levi’s® Tailor Shop na całym świecie oraz podczas letnich wydarzeń. Ekologiczne, papierowe wszywki dostępne są w 6 neonowych kolorach. W 5 minut Twoje kultowe jeansy zyskają zupełnie nowy, nowoczesny i wyjątkowy charakter.

Podoba Wam się Hailey Bieber w nowej kampanii?

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj