Reklama
placeholder
News

Halsey pokazała pierś na okładce płyty. Pozuje z dzieckiem [18+]

Halsey pokazała pierś na okładce płyty. Pozuje z dzieckiem [18+]

Fot. Instagram.com/iamhalsey

Reklama
Reklama
placeholder

Halsey pokazała nagą pierś na okładce płyty. Piosenkarka pozuje z dzieckiem. Zdjęcie wywołało spekulacje, że wokalistka urodziła.

Agnieszka Włodarczyk urodziła! Zdradziła oryginalne imię dziecka i pokazała zdjęcia >>

Halsey – nowa płyta. Data premiery

Niedawno Halsey ujawniła okładkę swojego czwartego albumu. 26-latka siedzi na tronie, ubrana w królewskie szaty odsłaniające pierś i koronę. Na ręku trzyma małe dziecko. Zdjęcie Lucasa Garrido nawiązuje do dzieła Madonna z Dzieciątkiem wśród aniołów.

Nadchodząca płyta Halsey opowie o blaskach i cieniach ciąży, porodu oraz macierzyństwa.

Ten album to album koncepcyjny o radościach i okropieństwach ciąży i porodu. Bardzo ważne było dla mnie, aby okładka wyrażała moją sentymentalną podróż z ostatnich miesięcy. Dychotomia Madonny i Nierządnicy. Ja jako istota seksualna i moje ciało jako naczynie i prezent dla mojego dziecka, to dwie koncepcje, które mogą współistnieć spokojnie i potężnie. Moje ciało należało do świata na wiele różnych sposobów w ciągu ostatnich kilku lat, a ten obraz jest moim sposobem na odzyskanie mojej autonomii i ustanowienie dumy jako siły życiowej dla małego człowieka.

Ta okładka przedstawia ciało w ciąży i po porodzie jako coś pięknego, co można podziwiać. Przed nami długa droga do wykorzenienia piętna społecznego związanego z ciałem i karmieniem piersią. Mam nadzieję, że to będzie krok we właściwym kierunku! – napisała wokalistka na Instagramie.

Maffashion pozuje topless i pokazuje tatuaże. "Miazga" >> 

Premiera płyty If I Can’t Have Love, I Want Power odbędzie się 27 sierpnia 2021 roku.

Halsey urodziła?

Najnowszy wpis Halsey wywołał spekulacje, że piosenkarka niedawno została mamą. Przypomnijmy, że amerykańska gwiazda ogłosiła, że spodziewa się dziecka w styczniu 2021 roku.

Halsey opublikowała na kanale YouTube filmik nagrany w Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku, którym prawdopodobnie dementuje plotki o porodzie. Artystka podziwia dzieła sztuki, które były inspiracją do stworzenia nowej muzyki. W wideo można zobaczyć ciążowy brzuszek artystki.

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama