Reklama
placeholder
News

Halsey i Yungblud pomagają rannym w zamieszkach w USA

Halsey i Yungblud pomagają rannym w zamieszkach w USA

fot. instagram.com/iamhalsey/yungblud

Reklama
Reklama
placeholder

Od kilku dni Ameryka przeżywa falę protestów po tragicznej śmierci George'a Floyda. Czarnoskóry mężczyzna zmarł po tym, gdy policjant przez ponad osiem minut klęczał na jego szyi i przyduszał go do ziemi.

Wiadomość o tej strasznej śmierci wywołała ogromne poruszenie na terenie całej Ameryki, a ludzie ruszyli na ulice w geście protestu przeciwko okrucieństwu policji wobec osób czarnoskórych.

Policjant UDUSIŁ mężczyznę na oczach ludzi. Justin Bieber ostro komentuje i apeluje o sprawiedliwość >>

Halsey i Youngblud pomagają rannym w USA

Podczas jednej z demonstracji w Santa Monica do protestujących dołączyli Halsey i Yungblud. Piosenkarka została sfotografowana, gdy udzielała pomocy rannym osobom. Razem z Yungbludem ubrani byli w niewyróżniające się czarne ubrania i mieli na sobie jednorazowe rękawiczki. Sami również jak się okazało byli w niebezpieczeństwie!

Halsey zaapelowała o więcej lekarzy na miejscach protestów. Wezwała każdego kto ma wykształcenie medyczne, żeby pomagał osobom poszkodowanym w wyniku demonstracji. Jak napisała protestujący byli ostrzelani i ogazowani.

NIE ZOSTAŁAM ARESZTOWANA. Jestem bezpieczna. Były osoby, którym musiałam pomóc ponieważ wiele z nich ma tylko wizy. Ja i wielu moich rówieśników zostało postrzelonych, ogazowanych i unieszkodliwionych. Linia frontu była spokojna i nie prowokowała […] - napisała wokalistka.

Cole Sprouse z Riverdale ARESZTOWANY! >>

Halsey pochwaliła również swojego Yungbluda za odwagę. Artysta pomimo strzałów ze strony organów zabezpieczających starał się ściągnąć ranne osoby w bezpieczne miejsce. Na odpowiedz Yungbluda nie trzeba była długo czekać. Na swoim koncie na Twitterze określił Halsey jako niesamowitą w tym jak starała się pomagać ludziom.

Przypomnijmy, że wiele gwiazd protestowało na ulicach USA. W przemarszach wzięli udział m.in. Ariana Grande i Cole Sprouse, którego nawet aresztowano.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama