News

Halsey i Yungblud pomagają rannym w zamieszkach w USA

Halsey i Yungblud pomagają rannym w zamieszkach w USA

fot. instagram.com/iamhalsey/yungblud

Od kilku dni Ameryka przeżywa falę protestów po tragicznej śmierci George'a Floyda. Czarnoskóry mężczyzna zmarł po tym, gdy policjant przez ponad osiem minut klęczał na jego szyi i przyduszał go do ziemi.

Wiadomość o tej strasznej śmierci wywołała ogromne poruszenie na terenie całej Ameryki, a ludzie ruszyli na ulice w geście protestu przeciwko okrucieństwu policji wobec osób czarnoskórych.

Policjant UDUSIŁ mężczyznę na oczach ludzi. Justin Bieber ostro komentuje i apeluje o sprawiedliwość >>

Halsey i Youngblud pomagają rannym w USA

Podczas jednej z demonstracji w Santa Monica do protestujących dołączyli Halsey i Yungblud. Piosenkarka została sfotografowana, gdy udzielała pomocy rannym osobom. Razem z Yungbludem ubrani byli w niewyróżniające się czarne ubrania i mieli na sobie jednorazowe rękawiczki. Sami również jak się okazało byli w niebezpieczeństwie!

Halsey zaapelowała o więcej lekarzy na miejscach protestów. Wezwała każdego kto ma wykształcenie medyczne, żeby pomagał osobom poszkodowanym w wyniku demonstracji. Jak napisała protestujący byli ostrzelani i ogazowani.

NIE ZOSTAŁAM ARESZTOWANA. Jestem bezpieczna. Były osoby, którym musiałam pomóc ponieważ wiele z nich ma tylko wizy. Ja i wielu moich rówieśników zostało postrzelonych, ogazowanych i unieszkodliwionych. Linia frontu była spokojna i nie prowokowała […] - napisała wokalistka.

Cole Sprouse z Riverdale ARESZTOWANY! >>

Halsey pochwaliła również swojego Yungbluda za odwagę. Artysta pomimo strzałów ze strony organów zabezpieczających starał się ściągnąć ranne osoby w bezpieczne miejsce. Na odpowiedz Yungbluda nie trzeba była długo czekać. Na swoim koncie na Twitterze określił Halsey jako niesamowitą w tym jak starała się pomagać ludziom.

Przypomnijmy, że wiele gwiazd protestowało na ulicach USA. W przemarszach wzięli udział m.in. Ariana Grande i Cole Sprouse, którego nawet aresztowano.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

baby the face 🐢

Post udostępniony przez halsey (@iamhalsey)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

plz don’t hate me ... 🖤

Post udostępniony przez YUNGBLUD (@yungblud)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj