Reklama
placeholder
News

Hana: nowy singiel Perfekcyjnie nieperfekcyjna. 'Pół żartem, pół serio'

Hana: nowy singiel Perfekcyjnie nieperfekcyjna. 'Pół żartem, pół serio'

fot. materiały prasowe

Reklama
Reklama
placeholder

Hana wydała nowy singiel. Jej najnowsza, autorska piosenka Perfekcyjnie nieperfekcyjna zapowiada debiutancką płytę wokalistki. Tym razem zamiast nuty melancholijnej, pojawia się energia i duża doza humoru. Jednak mimo, że tekst jest dowcipny, to jednak wydźwięk utworu może mieć nieco słodko-gorzki smak. 

W dobie social mediów prezentujących nierealne wzorce można dać się zwieść i zaszczepić w sobie potrzebę dążenia do perfekcyjnego wyglądu czy nawet całego życia. Ciągła walka o to, by zbliżyć się do nierealnych ideałów jest męcząca i wpędza nas w kompleksy. Warto odpuścić, poczuć się swobodnie i żyć w zgodzie ze sobą. 

HANA - Mój raj. Nowy kobiecy głos wkracza na rynek muzyczny >>

Hana – Perfekcyjnie nieperfekcyjna. Nowy singiel i teledysk

Tą piosenką rozliczam się z przeszłością. Gdy jako młoda, niedoświadczona osoba, wchodziłam w muzyczny świat, ciągle czułam się niewystarczająco dobra, niewystarczająco piękna, niewystarczająco ciekawa, niewystarczająco intrygująca, czy niewystarczająco utalentowana. Dlaczego? Jednym słowem, nie byłam perfekcyjnym produktem ulepionym na potrzeby szołbiznesu i nie wpasowywałam się w panującą modę. Dlatego też, zamiast robić swoje, zmieniałam i dostosowywałam swoją twórczość do tego, co podpowiadali mi rozmaici eksperci z branży. A gdy po raz setny odbiłam się od ściany, miałam dość. Zapytałam siebie – po co to wszystko, skoro każda próba kończy się rozczarowaniem i psychicznym dołem, a ja nie mam żadnej satysfakcji z realizacji swojej pasji? Porzuciłam  więc marzenia o karierze muzycznej i skupiłam się na pracy zawodowej w mediach – wspomina Hana.

(…) To pomogło mi nabrać dystansu do własnej twórczości. Pozwoliło mi zrozumieć, że mogę robić swoje. I wiem, że nigdy nie zadowolę wszystkich. Zawsze znajdzie się ktoś, komu moja muzyka się nie spodoba. Ale jest wiele osób, które też chętnie mnie posłuchają. I tak oto wydaję kolejny singiel, a już niedługo całą płytę. Zajęło mi to dwadzieścia lat, ale niczego nie żałuję. Teraz mam więcej odwagi i poczucie, że wszystko co robię, robię w zgodzie ze sobą i nie próbuję zaspokoić niczyich oczekiwań. Kocham śpiewać i tworzyć muzykę. I nie zrezygnuję z tego! – dodaje wokalistka.

Hana – informacje

Hana, czyli Hanna Krawczyńska, to wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Artystka zdobywała doświadczenie zawodowe występując na licznych konkursach i festiwalach oraz wspomagając innych artystów.  Na swoim koncie ma sukcesy w przeglądach wokalnych oraz występy w towarzystwie cenionych polskich muzyków. Przez wiele lat odstawiała karierę artystyczną na bok, poświęcając się pracy w mediach, która także stała się jej pasją. Teraz powraca na muzyczne tory.

 


 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama