News

Hannah Montana: kto mógł grać główną rolę zamiast Miley Cyrus? Reżyserka zdradziła

Hannah Montana: kto mógł grać główną rolę zamiast Miley Cyrus? Reżyserka zdradziła

Fot. YouTube.com/Walt Disney Studios

Miley Cyrus zdobyła ogromną popularność dzięki głównej roli w serialu Hannah Montana. Kogo pokonała? Wiadomo kto też mógł grać tytułową postać.

365 Dni: będzie 4. część filmu? >> 

Serial Hannah Montana był emitowany w latach 2006-2011 na platformie Disney Channel. Opowiadał historię nastolatki, Miley Stewart, która prowadzi podwójne życie – jako gwiazda muzyki i przeciętna licealistka.

Można znaleźć informację, że rolę Miley Stewart proponowano Joannie „JoJo” Levesque, ale ta ją odrzuciła. Mówiło się też, że piosenkarka Belinda, znana z występu w filmie Dziewczyny Cheetah 2, prawie dostała rolę Hanny Montany.

Jakiś czas temu na TikToku pojawił się filmik, w którym Lisa London, reżyserka castingu do Hannah Montana, wyjaśniła, kto był o krok od zdobycia głównej roli w hitowej produkcji.

Anna Mucha jako matka Patryka Vegi w nowym filmie. Zobaczcie charakteryzację aktorki >> 

Hannah Montana – kto mógł grać główną rolę?

Miley Cyrus walczyła o główną rolę z Taylor Momsen, znanej choćby z kreacji Jenny Humphrey w serialu Plotkara. Inną mocną kandydatką była Daniella Monet, która w swojej filmografii ma m.in. tytuły Zoey 101 i Victoria znaczy zwycięstwo.

Cała trójka pokonała ponad tysiąc dziewcząt, które brały udział w przesłuchaniach do roli Hanny Montany. Miley Cyrus, Taylor Momsen i Danielle Monet dostały się do ostatniego etapu castingu.

Kolejne 365 dni - recenzja filmu >>

Z filmiku, który pojawił się na TikToku, dowiadujemy się też, że na początku główna postać miała nie nazywać się Miley, ale Chloe.

Produkcja Hannah Montana doczekała się 4 sezonów serialu i filmu pełnometrażowego, który do kin trafił w 2009 roku. W 2020 roku mówiło się o możliwości powstania prequela.

 

@lisalondoncasting @fernandacortesx love your videos and wanted to share some insight on the casting of Hannah Montana #hannahmontana #belinda #disney #mileycyrus #disneychannel #greenscreenvideo #greenscreen ♬ original sound - Lisa London Casting

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.