News

Harry Potter: są rzeczy do kuchni jak z Hogwartu! Używalibyście takich?

Harry Potter: są rzeczy do kuchni jak z Hogwartu! Używalibyście takich?

Fot. YouTube.com/TrailersPlaygroundHD

To ucieszy fanów Harry’ego Pottera i tych, którzy po prostu lubią eksperymentować w kuchni. Na rynku pojawiły się akcesoria kuchenne, których śmiało mógłby używać czarodziej z książek J.K. Rowling.

Harry Potter i Kamień Filozoficzny: jak zmienili się aktorzy i jak potoczyły się ich losy? >>

Od premiery pierwszej powieści o „chłopcu, który przeżył” minęło ponad 20 lat. Mimo upływu czasu, książki i filmy o Harrym Potterze cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Fani mogą kupić m.in. ubrania, przekąski, a nawet repliki różdżek ze świata Hogwartu. Jakiś czas temu przyszedł czas na naczynia do kuchni.

Harry Potter – naczynia kuchenne

Niedawno francuska firma Le Creuset wypuściła zupełnie nową kolekcję naczyń inspirowaną Harrym Potterem. Zestaw składa się z dziesięciu elementów, m.in. z naczynia do zapiekania, czajnika do herbaty, talerzy z symbolami czterech domów w Szkole Magii i Czarodziejstwa, podstawki pod łyżkę w kształcie Insygniów Śmierci, kubków, łopatek „do rzucania zaklęć” i rękawicy kuchennej.

Harry Potter sprzedał… Harry’ego Pottera. Ile zarobił za swój egzemplarz? >>

Prezes firmy Le Creuset, Paul van Zuydam, stwierdził, że zestaw pomoże kucharzom i fanom Harry'ego Pottera „wyrazić swoją wewnętrzną kreatywność i zmienić zwykłe składniki w spektakularne potrawy”.

Harry Potter – naczynia kuchenne – ile kosztują?

Według artykułu dostępnego na portalu today.com, za naczynia jak z Hogwartu trzeba zapłacić 25-400 złotych.

Chcielibyście takie mieć?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.