Reklama
placeholder
News

Harry Styles założył koszulkę z One Direction. Zdjęcie szybko zniknęło z jego profilu

Harry Styles założył koszulkę z One Direction. Zdjęcie szybko zniknęło z jego profilu

fot. youtube: Harry Styles / One Direction

Reklama
Reklama
placeholder

Harry Styles podzielił się w mediach społecznościowych zdjęciem w koszulce z zespołu One Direction i niedługo potem postanowił jednak je usunąć. Internauci na szczęście zdążyli się nim podzielić. 

Harry Styles kończy 29 lat. Zakład, że tego o nim nie wiedzieliście? >>

Harry Styles założył koszulkę z One Direction

Zanim Harry Styles rozpoczął swoją solową karierę, wraz z Liamem Paynem, Niallem Horanem, Zaynem Malikiem oraz Louisem Tomlinsonem, tworzył zespół One Direction. Choć członkowie zespołu ogłosili swoją 'przerwę' w 2015 roku i od tamtej pory nie wystąpili razem na scenie, Harry Styles nie zapomniał o swoich kolegach. Niedługo po tym, jak w 2023 roku wygrał statuetkę Grammy w kategorii album roku za płytę Harry's House, piosenkarz wygłosił przemówienie podczas gali BRIT Awards 2023, gdzie odebrał aż 4 nagrody. Harry Styles wspomniał między innymi o członkach zespołu One Direction twierdząc, że to właśnie im zawdzięcza swoje dotychczasowe sukcesy. 

Brit Awards 2023 rozdane! Harry Styles z czterema statuetkami [PEŁNA LISTA ZWYCIĘZCÓW] >>

Na początku marca 2023 roku Harry Styles wstawił Instastory z siłowni, na którym miał na sobie koszuklę z członkami zespołu. Fani One Direction zdążyli podzielić się zdjęciem w mediach społecznościowych, zanim artysta usunął je ze swojego Instastory. Jeden z internautów stwierdził nawet, że Harry Styles musiał spakować ze sobą koszulkę, co prawdopodobnie oznacza, że nosi ją regularnie:

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama