News

Siostra Harry'ego Stylesa ma chłopaka Polaka. Kim jest Michal Mlynowski?

Siostra Harry'ego Stylesa ma chłopaka Polaka. Kim jest Michal Mlynowski?

Fot. YouTube.com/Harry Styles/Instagram.com/gemmastyles

Siostra Harry’ego Stylesa ma chłopaka Polaka. Kim jest Michal Mlynowski, z którym Gemma Styles jest związana od dłuższego czasu?

Rita Ora: jej nowy chłopak to znany reżyser? >> 

Siostra Harry’ego Stylesa – chłopak

Starsza siostra Harry’ego Stylesa od kilku lat spotyka się z Michalem Mlynowskim. Ich pierwsze wspólne zdjęcie pojawiło się w mediach społecznościowych w styczniu 2016 roku. Wszystko wskazuje na to, że od tamtej pory Gemma Styles i Michal Mlynowski tworzą zgraną parę. Na Instagramie można znaleźć sporo ich wspólnych zdjęć, m.in. ze świętowania walentynek 2021.

Szczęśliwych walentynek, moja miłości! @michalmlynowski dziękuję, że sprawiasz, że płaczę śmiejąc się bez powodu – napisała Gemma Styles pod zdjęciami z chłopakiem.

Kiedy do fanów dotarły informacje, że siostra wokalisty One Direction jest w związku z mężczyzną, który ma polskie korzenie, zarówno 30-latka, jak i jej wybranek zaczęli dostawać wiadomości od fanów z Polski. W internecie pojawiały się screeny komentarzy, którymi byli zasypywani.

Jessica Mercedes NAGO na Instagramie! Odważne zdjęcie zachwyciło fanów >>

Michal Mlynowski – kim jest chłopak Gemmy Styles?

Niestety niewiele wiadomo na temat chłopaka Gemmy Styles. Michal Mlynowski prawdopodobnie nie jest osobą publiczną. W sieci możemy znaleźć informację, że próbował swoich sił jako wokalista. Możecie obserwować go na Instagramie @michalmlynowski.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.