News

Harry Styles W SUKIENCE zaskoczył. Zobacz zdjęcie

Harry Styles W SUKIENCE zaskoczył. Zobacz zdjęcie

fot. instagram.com/thisharrystyles

Harry Styles zapozował do zdjęć w sukience. Sesja zdjęciowa trafiła na okładkę prestiżowego magazynu.

Harry Styles jest jednym z najpopularniejszych wokalistów na całym świecie. Były członek zespołu One Direction słynie ze swojego nieprzeciętego stylu i kolorowych stylizacji.

Miley Cyrus na zdjęciu… w trumnie. Udana sesja? >>

Harry Styles: zdjęcia w sukience, amerykański Vogue

Gwiazdą najnowszego wydania amerykańskiej edycji magazynu Vogue został Harry Styles. Znany piosenkarz jest pierwszym mężczyzną, który wystąpił samodzielnie na okładce w ciągu 128-letniej historii gazety.

Styles na zdjęciach pozuje w oryginalnych stylizacjach, które tworzą… sukienki i spódnice. Na łamach magazynu ukazał się również wywiad z muzykiem, w którym opowiada o swoich inspiracjach.

Wokaliści, którymi inspirowałem się muzycznie – Prince i David Bowie, Elvis, Freddie Mercury i Elton John – byli lub są prawdziwymi showmenami. Gdy oglądałem ich jako dziecko, byłem oszołomiony. Dziś, nawet gdy włożę coś, co wydaje się być naprawdę krzykliwe, nie czuje się jak wariat. Myślę, że gdy masz na sobie coś, w czym po prostu czujesz się dobrze, staje się to czymś na kształt twojego własnego stroju superbohatera  - powiedział.

Piosenkarz przyznał, że kompletowanie stylizacji jest świetną zabawą oraz powiedział, że nie chce stawiać granic między modą męską a damską. 

Gdy czasami chodzę do sklepów, łapię się na tym, że w pierwszej kolejności zachwycam się ubraniami dla kobiet. Z modą jest jak ze wszystkim – za każdym razem, gdy zaczynasz sam wyznaczać sobie granice, w pewien sposób ograniczasz się. W bawieniu się ciuchami jest tyle zabawy! Nigdy nie dorabiam do ubrań ideologii. Są dla mnie przede wszystkim przedłużeniem kreatywnego procesu – możemy przeczytać.

Zdjęcia Harry'ego Stylesa dla amerykańskiego Vouge wykonał Tyler Mitchell. Zobaczycie je poniżej.

Britney Spears kończy karierę?! Walczy w sądzie z ojcem >>

Podoba Wam się Harry w takim wydaniu?
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @harrystyles

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @harrystyles

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.