News

Wiedźmin: tak Henry Cavill wyglądał w młodości! Nie poznacie go

Wiedźmin: tak Henry Cavill wyglądał w młodości! Nie poznacie go

fot. youtube.com/Netflix

Powoli zbliża się premiera kolejnego sezonu serialu Wiedźmin, a do sieci trafiły pierwsze zdjęcia z planu. W roli Geralta z Rivii ponownie wystąpi Henry Cavill. Zobaczcie jak aktor wyglądał na początku swojej kariery. 

Liam Payne zbudował… chatę Hagrida! Ma ją w swoim ogrodzie >>

Henry Cavill: informacje, urodziny, filmografia

Henry Cavill urodził się 5 maja 1987 roku w Saint Helier, stolicy Jersey – jednej z Wysp Normandzkich. Na dużym ekranie zadebiutował w 2001 roku, gdy miał siedemnaście lat. Zagrał wtedy w filmie Laguna u boku Emanuelle Seigner. Rok później dostał rolę w produkcji Hrabia Monte Christo, w którym występowali również tacy aktorzy jak Richard Harris czy Dagmara Domińczyk.

Mogliście także zobaczyć Cavilla w takich filmach jak Nie oddam zamku (2003) Co nas kręci, co nas podnieca (2009), Kryptonim U.N.C.L.E (2015), czy Mission Impossible: Fallout (2018). Brytyjczyk zagrał również rolę Charlesa Brandona w popularnym serialu Dynastia Tudorów (2007-2010).

Jednak największą popularność przyniosła mu rola Clarka Kenta, czyli Supermana w filmach Zacka Snydera. Od 2019 roku występuje w serialu Wiedźmin, w którym wciela się w Geralta z Rivii. Okazuje się, że Cavill jest fanem gier stworzonych na bazie powieści Andrzeja Sapkowskiego oraz jego książek. 

Co ciekawe, aktor wielokrotnie był kandydatem do ról w produkcjach, które po premierze cieszyły się dużym komercyjnym sukcesem i popularnością. Henry Cavill starał się o role w takich filmach jak Harry Potter i Czara Ognia (Cedric Diggory), Zmierzch (Edward Cullen), Casino Royale (James Bond) czy Mroczny Rycerz (Bruce Wayne/Batman).

Zobaczcie poniżej jak na przestrzeni lat wyglądał Henry Cavill.

Billie Eilish zagra koncert online! [DATA, BILETY] >>

Bardzo się zmienił?
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Flashback .. 😳 #younghenrycavill #flashback #thathairtho #onefromthearchive

Post udostępniony przez Henry Cavill 💟 (@henrycavillunofficial)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kal working on his side control! #BJJ @RogerGracie @RogerGracieAcademy

Post udostępniony przez Henry Cavill (@henrycavill)

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.