News

Nowa marka trafia do Polski. Kiedy otwarcie luksusowego butiku?

Nowa marka trafia do Polski. Kiedy otwarcie luksusowego butiku?

Fot. Pixabay.com

Nowa marka trafia do Polski. Kiedy otwarcie luksusowego butiku w naszym kraju? Znamy datę!

Selena Gomez na zdjęciu z dzieciństwa. Jest PRZEUROCZA! >> 

Hermes otwiera sklep w Polsce

Już kilka luksusowych marek ma swoje sklepy na terenie Polski. Są to m.in. Dior, Chanel i Louis Vuitton. Niedługo na naszej mapie pojawi się jeszcze jedna firma, która produkuje dobra najwyższej jakości – Hermes.

Hermes to luksusowy francuski dom mody założony w 1837 roku przez z Thierry’ego Hermesa. Marka słynie przede wszystkim ze swoich apaszek oraz torebek. Na ich produkty mogą sobie pozwolić tylko najbogatsi. To właśnie Hermes stworzył najdroższą torebkę w historii. Za model Birkin Bag trzeba zapłacić przynajmniej 10 tysięcy euro (ponad 40 tysięcy złotych), a mimo to na listę oczekujących klientki wpisują się od lat. Niedługo fani marki Hermes będą mogli kupić (albo przynajmniej podziwiać ;-)) projekty domu mody również w polskim butiku.

Kendall Jenner twarzą polskiej marki! >> 

Hermes otwiera swój pierwszy sklep w Polsce już w listopadzie 2019 roku. Będzie to 311. sklep marki na świecie. Butik zostanie zlokalizowany w specjalnej części pięciogwiazdkowego Hotelu Europejskiego Raffles, który mieści się przy ulicy Krakowskie Przedmieście 13 w Warszawie.

Za wejście marki Hermes na polski rynek odpowiada The Icon Agency, która stworzy butiku całą strategię i zajmie się jego PR-em oraz kontaktami z mediami. 

Tak dzisiaj wygląda córka Eminema. Wyrosła na piękność! >> 

Na razie nie wiadomo czy butik Hermes w Polsce zostanie zaopatrzony w cały asortyment. Mówi się, że na początku klienci będą mogli kupić w nim apaszki, perfumy oraz drobne akcesoria skórzane. Warto dodać, że styliści będą mogli również wypożyczać wybrane ubrania oraz akcesoria z polskiego sklepu domu mody Hermes.

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj