News

Black Friday 2022: historia ceny. Tak sprawdzisz, ile wcześniej kosztował dany produkt

Black Friday 2022: historia ceny. Tak sprawdzisz, ile wcześniej kosztował dany produkt

fot. pexels.com

Istnieje strona internetowa, dzięki której można sprawdzić historię cen produktów. Jak to zrobić?

25 listopada 2022 roku jest Black Friday, czyli czas największych promocji w roku. Sklepy kuszą atrakcyjnymi rabatami i łatwo jest dać ponieść się szaleństwu zakupów.

Przed dokonaniem transakcji warto weryfikować cenę i sprawdzać ile dana rzecz kosztuje aktualnie, a ile trzeba było za nią zapłacić wcześniej. 

Black Friday 2022 – sklepy, promocje, zniżki. Gdzie warto zrobić zakupy? >> 

Black Friday: jak sprawdzić cenę produktu?

Cenę produktu można sprawdzić za pomocą strony historiaceny.pl. Ma ona w swojej bazie miliony produktów i wspiera setki sklepów. Pierwsze sklepy, które zostały dodane na stronę, posiadają roczną historię cen. Cena każdego produktu jest sprawdzana codziennie. 

Docelowo te same produkty w różnych sklepach mają zostać połączone, dzięki czemu będzie można zobaczyć wykres przedstawiający najniższą cenę wybranego produktu niezależnie od sklepu.

Jak sprawdzić cenę sprzed promocji? W witrynie historiaceny.pl wystarczy wprowadzić bezpośredni link do wybranego produktu lub wyszukać go po nazwie. Pojawi się wykres z historią cen interesującego nas przedmiotu. 

Strona jest dostępna TUTAJ >>.

 

fot. historiaceny.pl 

 

fot. historiaceny.pl 

 

fot. historiaceny.pl 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.