News

H&M otwiera niektóre sklepy stacjonarne w Polsce! Gdzie zrobimy zakupy?

H&M otwiera niektóre sklepy stacjonarne w Polsce! Gdzie zrobimy zakupy?

Fot. Flickr.com

H&M otwiera niektóre sklepy stacjonarne w Polsce! Gdzie zrobimy zakupy? Mamy dla Was wszystkie adresy. 

Koronawirus: sklepy i restauracje będą zamknięte. Które i od kiedy? >> 

Z powodu rosnącej liczby zakażeń koronawirusem w Polsce, od dłuższego czasu w naszym kraju obowiązuje szereg restrykcji. M.in. od 14 marca 2020 roku ograniczono działalność galerii handlowych – zamknięte są wszystkie sklepy, poza sklepami spożywczymi. Dodatkowo w galeriach otwarte są apteki, drogerie oraz pralnie.

Koronawirus: H&M otwiera sklepy stacjonarne

Na razie nie wiadomo kiedy wszystkie sklepy ponownie zostaną otwarte. Daty łagodzenia poszczególnych obostrzeń są uzależnione od sytuacji epidemicznej w kraju. Jednak H&M już teraz otworzył cztery sklepy stacjonarne w Polsce. Co ważne, będą one działać zgodnie z prawem, bo znajdują się poza galeriami handlowymi.

Drodzy Klienci, pozostając w zgodzie z najnowszym rozporządzeniem Rady Ministrów, otworzyliśmy cztery sklepy stacjonarne H&M (…). Sklepy te otwarte są w godzinach 11-19 i działają zgodnie ze wszystkimi aktualnymi zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i Inspekcji Sanitarnej (…) – czytamy w poście na Facebooku, który został opublikowany 21 kwietnia na profilu H&M.

Aby móc zrobić zakupy w stacjonarnym sklepie H&M, trzeba przestrzegać kilku zasad. Obowiązkowo należy mieć zakryte usta i nos. Dodatkowo na klientów sklepów będą czekać rękawiczki i żele dezynfekujące. Pracownicy proszą także o zachowanie bezpiecznego dystansu oraz korzystania z płatności bezgotówkowej.

Będą elektroniczne świadectwa? „Jesteśmy w trakcie przygotowań” >> 

H&M: które sklepy są otwarte w czasie koronawirusa? Adresy

KATOWICE, ul. Stawowa 9,

ZAKOPANE, ul. Krupówki 49,

WROCŁAW,  ul. Świdnicka 7,

SOPOT, ul. Bohaterów Monte Cassino 55/57

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.