News

Honorata Skarbek z nowym singlem! Nagrała go z hiszpańską gwiazdą muzyki

Honorata Skarbek z nowym singlem! Nagrała go z hiszpańską gwiazdą muzyki

fot. materiały prasowe

Honorata Skarbek wypuściła nowy singiel! Wokalistka nagrała go z hiszpańską gwiazdą muzyki. IYO będzie hitem wakacji?

Honorata Skarbek i Smolasty ZERWALI?! Fani są tego pewni >> 

Honorata Skarbek – nowa piosenka IYO

Od jakiegoś czasu Honorata Skarbek zapowiadała, że pracuje nad nową piosenką. Kawałek jeszcze przed premierą był zapowiadany jako gorący przebój. IYO ma dużą szansę na to, że stanie się hitem wakacji, tym bardziej, że Skarbek nagrywała go z hiszpańską gwiazdą muzyki, 29-letnim DJ-em Iwaro.

Doda miała wypadek na koncercie! Zapadła się pod nią scena >> 

31 lipca 2019 roku, dokładnie o 15.00,  ma pojawić się oficjalny klip do nowej piosenki Honoraty Skarbek. Wiadomo, że teledysk do IYO został nagrany na gorącej Ibizie. Kawałek jest dostępny również m.in. na Spotify. 

Singiel IYO to drugi po Friendzone kawałek, który ma pojawić się na piątym albumie studyjnym Honoraty Skarbek.

 

DJ Iwaro - kim jest?

IWARO, a tak naprawdę Miguel Valbuena, to hiszpański muzyk, który swoją karierę rozpoczął jako producent. Pisał teksty dla topowych artystów oraz tworzył muzykę dla znanych Dj-ów.

Muzyka Iwaro była grana na największych festiwalach na świecie, w najbardziej renomowanych klubach i przez popularnych światowych DJ-ów. W Polsce zyskał popularność dzięki muzyce Hand Up (styl muzyki klubowej powstały na początku XXI w. w Niemczech, wywodzący się od muzyki dance i hard trance), którą poczatkowo tworzył pod prawdziwym nazwiskiem. 
 

Nowa piosenka Honoraty Skarbek – IYO – już dzisiaj w programie Hot&Fresh na antenie 4FUN.TV! Bądźcie z nami od 18.00!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Premiera mojego najnowszego singla „IYO” 31/07 (środa) 15:00 😈 Kto czeka?

Post udostępniony przez Honorata Skarbek (@honkabiedronka)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wszystko czego chcemy, znajduje się po drugiej stronie naszego lęku. Moje życie to odkąd pamietam pasmo odważnych, ryzykownych decyzji, po których albo wiele zyskuję albo wiele się uczę. Nigdy niczego nie żałuję i lubię podejmować się nowych wyzwań. Mimo tego, że często początkowo blokują mnie obawy, to zawsze staram się je przezwyciężać. Bezpieczne i stabilne rozwiązania, do których bardzo szybko się przyzwyczajamy, często nie okazują się dla nas najlepsze i sprawiają, że stoimy w miejscu. Najlepiej jest patrzeć na nie z pokorą oraz wdzięcznością i lecieć dalej, odkrywając nowe horyzonty. Nad wyraz cenię sobie niezależność i wolność, co pozwala mi rozłożyć skrzydła i otworzyć umysł. Właśnie zaczynam kolejny etap w swoim życiu zawodowym i mogę Wam obiecać, że to będzie mocno muzyczny rok 🎼 W niedziele (26/05) widzimy się na moim koncercie z zespołem w Niepołomicach, a już 30/05 premiera mojego nowego singla #FRIENDZONE 🤩 Kto czeka? 🤔

Post udostępniony przez Honorata Skarbek (@honkabiedronka)

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj