Reklama
placeholder
News

Honorata Skarbek i Smolasty ZNOWU RAZEM?! Oto dowód?

Honorata Skarbek i Smolasty ZNOWU RAZEM?! Oto dowód?

Fot. Instagram.com/honkabiedronka

Reklama
Reklama
placeholder

Honorata Skarbek i Smolasty są znowu razem? Wszystko wskazuje na to, że postanowili do siebie wrócić. ;-) 

Lady Gaga chce zostać matką? Myśli o... surogatce >> 

Honorata Skarbek i Smolasty – rozstanie

Honorata Skarbek i Smolasty zaczęli spotykać się w 2018 roku. W kwietniu 2019 roku świętowali pierwszą rocznicę związku, jednak już 3 miesiące później pojawiły się plotki, że piosenkarka i raper rozstali się. Wszystko m.in. dlatego, że Skarbek przestała obserwować swojego byłego faceta (?) na Instagramie. Kolejnym dowodem na rozstanie Norberta Smolińskiego i Honoraty Skarbek miało być to, że para nie wrzucała wspólnych fotek do internetu i nie nagrywała InstaStory, tak jak to robili do tej pory.

Czy Honorata Skarbek i Smolasty naprawdę się rozstali? Oficjalnie żadne z nich nie skomentowało informacji na ten temat.

Honorata Skarbek i Smolasty ZERWALI?! Fani są tego pewni >> 

Honorata Skarbek i Smolasty wrócili do siebie?

Dla wszystkich, którzy trzymali kciuki za związek Honoraty Skarbek i Smolastego mamy dobrą wiadomość. Prawdopodobnie artyści postanowili dać sobie kolejną szansę. Jak czytamy na portalu Pudelek.pl byli niedawno widziani razem pod jedną z warszawskich knajp.

Honorata i Smolasty wychodzili z Browarmii przy Starym Mieście. Trzymali się za ręce. Wyglądali na zakochanych. Ona miała uśmiech od ucha do ucha – podaje Pudelek, powołując się na swojego informatora.

Stara miłość nie rdzewieje? ;-) 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama