News

Hotel Paradise 2: kto wygrał?

Hotel Paradise 2: kto wygrał?

Fot. Instagram.com/klaudia_el_dursi

Kto wygrał Hotel Paradise 2? Znamy wyniki wielkiego finału! Zgadzacie się z takim werdyktem?

Fame MMA 8: karta walk. Kto z kim walczy? >>

Hotel Paradise 2 – zasady. Kto w finale?

Hotel Paradise to jeden z najpopularniejszych randkowych reality show. W programie, który rozgrywał się na Bali, uczestnicy mieli za zadanie zakończyć każdy tydzień z partnerem. Ci, którzy poradzili sobie z wyzwaniami dotarli do finału i mieli szansę nie tylko na miłość, lecz także 100 tysięcy złotych. Żeby wygrać musieli m.in. uwodzić i zawierać ze sobą sojusze.

Prowadzącą była  Klaudia El Dursi.

Do finału Hotel Paradise 2 zakwalifikowały się dwie pary – Beata „Ata” Postek i Artur Sargsyan oraz Sonia Szklanowska i Łukasz Karpiński.

Hotel Paradise 2: uczestnicy. Kim jest Łukasz Karpiński? [WIEK, INSTAGRAM] >> 

Hotel Paradise 2: finał. Wyniki

Wielki finał Hotelu Paradise 2 wyemitowano 19 listopada 2020 roku. O tym kto wygrał zdecydowali uczestnicy, którzy odpali z show w poprzednich odcinkach.

Najlepszą parą zostali Beata i Artur! Po ogłoszeniu werdyktu para musiała przejść po „ścieżce lojalności” i zdecydować czy wybiera miłość, czy pieniądze. Wybrali miłość i podzielili między siebie główną wygraną. :-) 

Spodziewaliście się takiego rozstrzygnięcia Hotelu Paradise 2?

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.