News

Ice, Ice Baby z nową wersją. Vanilla Ice współpracuje z Samsung Electronics

Ice, Ice Baby z nową wersją. Vanilla Ice współpracuje z Samsung Electronics

fot. materiały prasowe / Samsung

Nowa wersja hitu Ice, Ice Baby powstała we współpracy Vanilla Ice, supergwiazdy amerykańskiego rapu lat 90-tych, z Samsung Electronics. 

Hit z 1990 roku zyskał nowe życie. Ice, Ice Baby przerobiono na Reduce Your Ice, Ice Baby, a piosenka ma zachęcać do… ochrony środowiska. O co chodzi?

Vanilla Ice i Samsung Eletronics przekonują do zwiększenia temperatury w swojej zamrażarce o 1 stopień Celsjusza. Ta drobna zmiana przyczynia się do obniżenia indywidualnego śladu węglowego, a w skali globalnej pomaga dbać o środowisko.

Firma Samsung opublikowała dane, z których wynika, że zwiększenie temperatury w zamrażarce zaledwie o 1 stopień Celsjusza w każdym europejskim gospodarstwie domowym, przyniosłoby roczną oszczędność emisji ponad 1 miliona ton CO2. Jest to równowartość dwutlenku węgla emitowanego przez np. 217 tysięcy samochodów osobowych w ciągu jednego roku lub również rocznego zużycia energii w 120 tysiącach domów. Te liczby robią wrażenie.

Samsung Electronics x Vanilla Ice

W ramach kampanii powstał także nowy teledysk. W wersji 2021 zobaczymy proste i proekologiczne „tipy”. Obok Vanilla Ice w klipie pojawia się nowa „tancerka” – jest nią lodówko-zamrażarka Samsung Bespoke z wymiennymi panelami w różnych kolorach i wersjach wykończeniowych.

Uwielbiam prowadzić zrównoważony styl życia, a bycie energooszczędnym jest tego nieodłączną częścią. Zawsze szukam najnowocześniejszych metod oszczędzania energii dla mojego domu i bardzo podoba mi się to, że linię lodówek Bespoke można dostosować do własnych potrzeb. Jestem bardzo podekscytowany współpracą z firmą Samsung przy tym projekcie, ponieważ muzyka jest świetnym sposobem na łączenie ludzi i rozpowszechnianie proekologicznej idei. Mam nadzieję, że nasze przesłanie zostanie odebrane wyraźnie, bo powinniśmy zrobić co w naszej mocy, aby zadbać o naszą planetę  – mówi Vanilla Ice.

Współpraca z Vanilla Ice przy projekcie promującym zrównoważony rozwój, który jest dla nas tak ważny, to ogromny zaszczyt. Z myślą o wydajności energetycznej zaprojektowaliśmy naszą serię personalizowanych lodówek Bespoke, aby zapewnić niezawodne urządzenia, zdolne do przetrwania wielu lat podczas których zmienia się nasz styl, moda, potrzeby i życie rodzinne – powiedział Tim Beere, Senior Category Lead Cooling Samsung. 

Uwielbiamy oglądać różne kombinacje lodówek tworzone przez naszych klientów, eksperymentujących z szeroką gamą kolorów i materiałów Bespoke. Dla nich także stworzyliśmy technologie pozwalające przechowywać żywność w możliwie najlepszych warunkach, minimalizując jej marnowanie – dodaje Beere.

Lodówko-zamrażarka w modnej w latach 90-tych puchówce zrobiła na Was wrażenie? Oprócz możliwości wyboru 15 kolorowych paneli w Europie, seria Bespoke oferuje charakterystyczną dla firmy Samsung dużą pojemność, wygodę i wydajne chłodzenie, a także możliwość dostosowania lodówki do indywidualnych potrzeb wewnątrz i na zewnątrz. Wymienne panele i modułowa konstrukcja Bespoke pozwalają użytkownikom na lepsze dostosowanie chłodziarko-zamrażarek do własnych potrzeb, zamiast kupowania zupełnie nowych urządzeń (w zależności od konkretnego modelu).

Wbudowana funkcja No Frost w lodówkach Samsung Bespoke poprawia cyrkulację powietrza, aby utrzymać stałą temperaturę w każdym zakątku lodówki, co zapobiega osadzaniu się szronu i lodu. 

Samsung stara się uwzględniać zasady zrównoważonego rozwoju we wszystkim, co robi, w tym w tworzeniu nowej serii Bespoke, która została przemyślana tak, aby zminimalizować wpływ na środowisko w całym cyklu życia produktu - od planowania i produkcji po konsumpcję i recykling. 

Jak Wam się podoba proekologiczna wersja Ice, Ice Baby?


mat. sponsorowany

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.