News

Igor Bogdanoff nie żyje. Zmarł drugi z bliźniaków

Igor Bogdanoff nie żyje. Zmarł drugi z bliźniaków

fot. YouTube.com/Le Parisien

Igor Bogdanoff nie żyje. Media obiegła informacja o śmierci drugiego ze słynnych bliźniaków. Igor Bogdanoff miał 72 lata.

Grichka Bogdanoff nie żyje >> 

Igor Bogdanoff nie żyje

Igor i Grichka Bogdanoff zmarli na COVID-19. Przypomnijmy, że Grichka odszedł 28 grudnia 2021 roku.

Serwis Le Monde informował, że bracia 15 grudnia trafili do szpitala na oddział intensywnej terapii, gdzie stwierdzono u nich zarażenie koronawirusem. Jak donosi portal Onet, w rozmowie z francuską gazetą Nice-matin, rodzina bliźniaków potwierdziła, że żaden z nich nie był zaszczepiony przeciwko koronawirusowi.

3 stycznia 2022 roku agent Igora Bogdanoffa podał, że mężczyzna odszedł „w otoczeniu swoich dzieci i rodziny”.

Igor Bogdanoff miał żonę i sześcioro dzieci. Jego brat nie miał partnerki, był bezdzietny.

Grem nie żyje. Polski raper miał 39 lat >>

Igor, Grichka Bogdanoff – kim byli?

Bliźniacy Bogdanoff to potomkowie arystokracji. Zdobyli popularność we Francji dzięki programowi Temps X, który prowadzili.

Igor Bogdanoff obronił doktorat z fizyki, a Grischka Bogdanoff - z matematyki. Ich prace były jednak krytykowane, tezy miały nie mieć „żadnej wartości naukowej”. W latach 90. bracia Bogdanoff zostali oskarżeni o plagiat w swojej publikacji Dieu et la science. Spór został rozstrzygnięty polubownie.

Żora Korolyov: pogrzeb – data, miejsce. Podano szczegóły pożegnania tancerza >>

Bracia Bogdanoff są znani z zamiłowania do operacji plastycznych, ale sami temu zaprzeczali. Mówiło się, że mogli cierpieć na akromegalię. Akromegalia to choroba przewlekła związana z nadmiernym wydzielaniem hormonu wzrostu. Charakteryzuje się stopniowo postępującą zmianą wyglądu zewnętrznego oraz wieloma powikłaniami narządowymi.

.

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.